Nad Assassin's Creed IV: Black Flag pracuje... osiem studiów!

Patryk Purczyński
2013/03/04 15:07

Do prac nad najnowszą częścią Assassin's Creeda włodarze Ubisoftu oddelegowali iście rekordową liczbę załóg. Produkcja ruszyła jeszcze zanim AC: Revelations wylądowało w sklepach.

Nad Assassin's Creed IV: Black Flag pracuje... osiem studiów!

Ubisoft Montreal, Ubisoft Singapore, Ubisoft Montpellier, Ubisoft Sofia, Ubisoft Kijów, Ubisoft Annecy, Ubisoft Bukareszt, Ubisoft Quebec - nie jest to wcale wyliczanka wszystkich istniejących obecnie oddziałów francuskiej firmy, a lista studiów, które współpracują przy Assassin's Creed IV: Black Flag. To się nazywa rozrzut!

- Prace rozpoczęliśmy latem 2011 roku - wyjawia Carsten Myhill, główny menedżer ds. zawartości gry. Oznacza to, że produkcja Assassin's Creed IV: Black Flag ruszyła kilka miesięcy przed premierą Assassin's Creed: Revelations. - Mieliśmy dwa równolegle działające zespoły. Niektóre rzeczy się na siebie nałożyły, ale kiedy dochodzimy do końca gry, wszystkie ręce są na pokładzie - tłumaczy Myhill.

GramTV przedstawia:

- Najbardziej oczywistą różnicą są usprawnienia wizualne. Będziemy też wspierać obsługę nowego kontrolera PlayStation 4. Więcej szczegółów zdradzimy w przyszłości. Jest jedna rzecz, którą zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o tym kontrolerze, ale mamy na uwadze także pozostałe - zapewnia przedstawiciel Ubisoftu.

Dodaje też, że gra na razie jest na wczesnym etapie produkcji, dlatego graficznie może przypominać tytuły z tej generacji konsol. - Tym razem nie zaczynamy od konsol. Projekt powstaje na PC, ale mamy już wersje działające na wszystkich platformach - kwituje Myhill.

  • Zamów grę Assassin's Creed IV: Black Flag w sklepie gram.pl
Komentarze
28
Usunięty
Usunięty
05/03/2013 09:50
Dnia 05.03.2013 o 09:02, WiK1992 napisał:

No przecież to zwykłe pierd*lenie ze strony Ubisoftu... Grę zaczęli robić rok przed premierą trójki, więc skąd mogli wiedzieć, że żeglowanie się tak dobrze przyjmie? Strzał w stopę...

Opinie to nie problem, mogli je zebrać na zamkniętych pokazach. Nie zdziwiłbym się gdyby alfa trójki z gotowymi bitwami morskimi była gotowa na rok przed jej wydaniem.

Usunięty
Usunięty
05/03/2013 09:39
Dnia 04.03.2013 o 21:35, lis_23 napisał:

> I następny pseudo silnik rewolucyjny. Podobno w III też miał być nowy a wyszło jedno > wielkie rozmycie pikseli na PC A czy w trójce na PC jest " rozmycie pikseli "? Chcesz takowe rozmycie?, pograj sobie w Skyrim bez lepszych tekstur i bez modów graficznych.

Przypatrz się dokładnie to zobaczysz

Usunięty
Usunięty
05/03/2013 09:02

"Nie wierzę im tylko, że na całą piracką otoczkę wpadli po rzekomym ciepłym przyjęciu żeglowania w trójce. Czysty marketing."No przecież to zwykłe pierd*lenie ze strony Ubisoftu... Grę zaczęli robić rok przed premierą trójki, więc skąd mogli wiedzieć, że żeglowanie się tak dobrze przyjmie? Strzał w stopę...
Trwa Wczytywanie