News

Saints Row 4 już w sierpniu? Deep Silver nie potwierdza

Patryk Purczyński, 06.02.2013 14:18 5

Wczoraj informowaliśmy, że nowa odsłona serii Saints Row ukaże się w tym roku. W sieci pojawiły się już nieoficjalne doniesienia dotyczące dokładniejszego terminu wydania i platform docelowych.

Saints Row 4 zadebiutuje pod koniec sierpnia na platformach obecnej generacji - poinformował Chris Stockman, dyrektor projektowy pierwszej części serii. Przed wpisywaniem terminu do notesu powstrzymuje nas jednak Deep Silver. - Wciąż wypracowujemy termin razem z Volition. Nie ogłosiliśmy jeszcze także platform docelowych - brzmi oficjalne stanowisko wydawcy.

Warto pamiętać, że Saints Row 4 nie zostało jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziane. To, że gra powstaje w Volition, nie stanowi jednak tajemnicy. Na razie wiadomo o niej tylko tyle, że część kampanii stanowić będzie Enter the Dominatrix, które pierwotnie miało posłużyć jako dodatek do Saints Row: The Third.

Markę Saints Row wespół ze studiem Volition przejęło Koch Media. Podczas aukcji aktywów THQ firma złożyła ofertę w wysokości 22,3 miliona dolarów. Był to jeden z najdroższych (po Relic Entertainment, przejętym przez Segę) zakupów w całej licytacji.

najnowsze