Prace nad patchem do Skullgirls na Xboksa 360 trwają, gra ma trafić także na PC

Małgorzata Trzyna
2013/01/17 00:33
6
0

W listopadzie bijatyka Skullgirls doczekała się gigantycznej aktualizacji, wprowadzającej setki poprawek, ale tylko na PSN. Łatka na Xboksa 360 waży o wiele za dużo, by ją wydać.

Prace nad patchem do Skullgirls na Xboksa 360 trwają, gra ma trafić także na PC

Szef Lab Zero, Peter Bartholow, powiedział, że zespół pracuje nad zmniejszeniem rozmiaru 590-megabajtowego patcha (na XBLA łatka może ważyć najwyżej 4MB), jednocześnie negocjując z Microsoftem. Jednak dla niego priorytetem jest wydanie Skullgirls na PC, by - dzięki dochodom ze sprzedaży - tworzyć nowe postacie, co jest czasochłonne i kosztowne.

GramTV przedstawia:

Gdy pierwsza nowa bohaterka z DLC była ukończona w 1/3, pojawiły się nieprzewidziane komplikacje – Konami i wydawca Autumn Games zostali oskarżeni m.in. o oszustwo finansowe, ponieważ nie spłacili pożyczki w wysokości 15 milionów dolarów, przeznaczonej na stworzenie Def Jam Rapstar. Studio odpowiedzialne za Skullgirls zostało rozwiązane – tylko po to, by developerzy natychmiast utworzyli Lab Zero i kontynuowali prace.

Choć Autumn Games zmaga się z problemami finansowymi, jest zainteresowane sequelem Skullgirls - bijatyki, w której lepiej głośno nie wypowiadać życzeń.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
17/01/2013 16:39
Dnia 17.01.2013 o 15:31, Lisun napisał:

> Nie wspominając o aferze branżowej, z Dorritosami, Mountain Dew i Knighleyem w roli głównej. Ale o co w niej chodziło? Bo widziałem tylko zdjęcie typa siedzącego przy stosiku Doritosów i MTN Dew a po jego prawej kartonową reklamę Halo. I nie ogarniam, o co cały ten szum.

Sprawa rozeszła się po kościach, widać wszyscy są przyzwyczajeni to takich cudów w tej branży.Próbowałem poruszyć temat na tym i innym forum ale ludzi byli zbyt leniwi aby czytać i tylko prosili o streszczenie. Czego ja wymagałem od narodu z opłakanym stanem czytelnictwa...Skoro widziałeś to zdjęcie to miałeś wtedy obraz branży - pismak ze sponsorami za plecami. Wymowne...Link do tematu http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=497024Więc o czym był ten szum? Właściwie o niczym, biznes gier video taki jak zawsze - brudy, zawyżane oceny, plecy, nachalny dział PR, imprezy w plenerze etc.A wszystko to z powodu niewinnego artykułu, którego autor ośmielił się poruszyć niewygodny temat. http://www.eurogamer.net/articles/2012-10-24-lost-humanity-18-a-table-of-doritos

Usunięty
Usunięty
17/01/2013 15:31
Dnia 17.01.2013 o 15:13, SpecShadow napisał:

Nie wspominając o aferze branżowej, z Dorritosami, Mountain Dew i Knighleyem w roli głównej.

Ale o co w niej chodziło?Bo widziałem tylko zdjęcie typa siedzącego przy stosiku Doritosów i MTN Dew a po jego prawej kartonową reklamę Halo. I nie ogarniam, o co cały ten szum.

Usunięty
Usunięty
17/01/2013 15:13
Dnia 17.01.2013 o 11:01, Bambusek napisał:

> Wydawca już w maju informował, że gra ukaże się na PC. > http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/05/02/skullgirls-coming-to-pc.aspx <sarkazm mode on>Oj tak jakoś większości naszych serwisów to umknęło. No ale trzeba zrozumieć, to przecież nie Blizzard powtarzający po raz 10 w ciągu ostatnich dwóch lat, że "badamy możliwość konwersji Diablo 3 na konsole"<sarkazm mode off>

Nie wspominając o aferze branżowej, z Dorritosami, Mountain Dew i Knighleyem w roli głównej.Za granicą niezła burza a tutaj - cisza jak makiem zasiał.
Trwa Wczytywanie