Darmowa gra Street Fighter x Mega Man już dostępna na PC

Małgorzata Trzyna
2012/12/17 19:42

Chętnych nie brakuje – niestety, oznacza to, że gracze którzy chcą zagrać jak najszybciej, muszą się liczyć z tym, że pobranie 33,8 MB zajmie sporo czasu.

Darmowa gra Street Fighter x Mega Man już dostępna na PC

Po długiej nieobecności Mega Man powraca w darmowej grze Street Fighter x Mega Man, stanowiącej połączenie dwóch słynnych marek. Capcom nazywa ten projekt „prawdziwą współpracą” między firmą a fanami – jego oryginalną wersję opracował fan Seow Zong Hui. W grze Mega Man musi zmierzyć się z ośmioma legendarnymi bohaterami ze Street Fighter – m.in. Ryu, Blanką i Chun-Li na ośmiu arenach przypominających klasyczne lokacje ze Street Fighter II.

GramTV przedstawia:

Wszystkich chętnych zapraszamy na stronę Capcom Unity, skąd możecie pobrać Street Fighter x Mega Man (link bezpośredni) – ale jeśli nie czujecie, że musicie zagrać już teraz, warto poczekać, aż serwery Capcomu będą nieco mniej oblegane.

Komentarze
3
Lemonardo
Gramowicz
18/12/2012 14:18

Na 25 rocznicę Mega Mana Capcom wydaje niegrywalną grę na iPhona i licencjonuje fanowską grę na PC. Oni to wiedzą jak uczcić taką okazję.

vegost
Gramowicz
17/12/2012 22:49

W końcu to nie jest ich gra. No może poza licencjami na gry. Zrobiona została przez fanów a wydana przez Capcom. Może zobaczę później :)

Greenflame
Gramowicz
17/12/2012 22:17

Capcom daje coś za darmo - rzeczywiście koniec świata jest bliski.Pewnie jutro Valve zapowie Half-Life 3, wtedy już będę pewnien :)