News

PlayStation Store w nowych szatach już dostępne w całej Europie

Adam Berlik, 22.10.2012 14:01 3

Gracze ze Starego Kontynentu od dziś mogą podziwiać nowe wirtualne półki europejskiego PlayStation StoreSony zaliczyło co prawda falstart, jeśli chodzi o odświeżoną wersję PSS, ale teraz powinno już nie być problemów z działaniem usługi.

Po uruchomieniu PlayStation 3 i usługi PlayStation Store zostaniemy poproszeni o pobranie 26 MB aplikacji, będącej nową wersją PSS. Sprawdziliśmy – nowa odsłona sklepiku działa nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również jest dostępna w Polsce.

Nowa wersja PlayStation Store zadebiutowała w Europie 17 października w Wielkiej Brytanii i innych państwach europejskich, ale tak szybko, jak tylko się pojawiła, tak szybko zniknęła. Dlaczego? Gracze z wielu państw skarżyli się bowiem na liczne usterki, w tym wolny czas ładowania usługi oraz kłopoty z dodawaniem funduszy do portfela. Tam, gdzie problemy te nie występowały (m.in. Norwegia, Finlandia, Belgia) nowy PSS nie został przywrócony do wcześniejszej wersji.

Nowy PlayStation Store to jednak nie tylko udoskonalony wygląd, ale także szereg innych zmian. Szczegółowe informacje na ich temat znajdziecie w naszym poprzednim wpisie.

najnowsze