Premiera Infinity Blade: Dungeons przesunięta na przyszły rok

Patryk Purczyński
2012/10/18 12:42
1
0

Właściciele urządzeń z systemem iOS będą musieli nieco dłużej poczekać na nową produkcję Epic Games, Infinity Blade: Dungeons. Dodatkowy czas ma zostać właściwie spożytkowany.

Premiera Infinity Blade: Dungeons przesunięta na przyszły rok

Infinity Blade: Dungeons miało zadebiutować na iOS w okresie przedświątecznym, ale gracze na ten tytuł będą musieli poczekać do 2013 roku. - Odkąd utalentowany zespół Impossible Studios dostał w swoje ręce Infinity Blade: Dungeons, pracownicy tej ekipy pieczołowicie dodawali swoje pomysły - tłumaczy Wes Phillips z Epic Games na łamach AllThingsD.

- Inną sprawą był czas potrzebny na doprowadzenie do sytuacji, w której Impossible Studios zostałoby wyposażone w krzesła, biurka, zszywacze i komputery. Logistyka związana z formowaniem nowego studia i wdrażaniem wszystkich nowych pomysłów do gry wymagała nieco więcej czasu, tym samym Infinity Blade: Dungeons zadebiutuje dopiero w 2013 roku - dodaje Phillips.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Impossible Studios w dużej mierze sformowane jest z byłych pracowników Big Huge Games, mających na koncie RPG-a Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
18/10/2012 15:00

Szkoda, czyli trzeba będzie expić Sirisa trochę dłużej.