Trailer premierowy NBA 2K13 kipi od gwiazd, zwodów i wsadów

Patryk Purczyński
2012/10/05 08:25
1
0

W obliczu skasowania NBA Live 13 osamotniony na placu boju pozostaje NBA 2K13. Gra z braku konkurencji wcale nie zwalnia jednak tempa, co pokazuje jej trailer premierowy.

Trailer premierowy NBA 2K13 kipi od gwiazd, zwodów i wsadów

Derrick Rose, Kevin Durant i Blake Griffin to z pewnością najjaśniej świecące gwiazdy NBA, i to właśnie one witają nas na początku trailera premierowego NBA 2K13. Jako że amerykańska zawodowa liga koszykówki od takich gwiazd aż kipi, zaraz pojawiają się następne: LeBron James, Kobe Bryant czy Carmelo Anthony. Nie zapominajmy również o weteranach, tworzących pierwszy dream team - w najnowszej odsłonie serii 2K Sports będą się mogli zmierzyć z innymi drużynami, w tym amerykańską drużyną marzeń z igrzysk olimpijskich w Londynie.

NBA 2K13 swoją premierę w Europie ma właśnie dziś, a poniższy trailer tylko nam o tym przypomina. Tradycyjnie już tytuł ten uznaje się za jedyny, będący w stanie rywalizować w gatunku gier sportowych jak równy z równym z nową odsłoną FIFY. Pierwsze oceny, kształtujące się na poziomie 9/10 (szerszego przeglądu dokonamy później) zdają się sugerować, że "trzynastka" nie zawodzi wysokich oczekiwań fanów. A teraz zapraszamy już do oglądania zwiastuna.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
05/10/2012 09:44

NBA2K13 nie ma konkurenta, aż EA poszło w piach ze swoją "NBA Live" :)