News

Sleeping Dogs: zawartość październikowego pakietu DLC ujawniona

Małgorzata Trzyna, 21.09.2012 21:06 12

W dodatku do Sleeping Dogs, który ukaże się już w październiku, pojawi się rozszerzenie wątku fabularnego, zestaw nowych zadań oraz ulepszone uniformy i broń dla bohaterów.

Sleeping Dogs

Square Enix ogłosiło, że w pakiecie, który trafi do graczy za kilka tygodni, znajdą się zarówno darmowe, jak i płatne elementy. Rozszerzenie fabuły zostanie zaprezentowane 14 października podczas imprezy Comic-Con w Nowym Jorku, ale zawartość mniejszych pakietów została wyszczególniona na poniższej liście:

Pakiet Street Racer będzie zawierał kilka dodatkowych misji:

  • Kamikaze: wyścig po krętych ulicach Victoria Peak
  • Cross Island Enduro: wyścig na motocyklu testujący wytrzymałość
  • Harbor Run: wyścig łodzią

Pakiet SWAT:

Gracz otrzyma taktyczny uniform Super-SWAT oraz opancerzony pojazd, którym będzie patrolować ulice Hong Kongu i interweniować w razie potrzeby, zatrzymując uzbrojonych rabusiów, handlarzy narkotyków i przemytników oraz uwalniając zakładników.

  • 20 nowych, powtarzalnych misji; 4 typy zadań
  • specjalny uniform policjanta zapewniający lepszą ochronę
  • ekskluzywny, opancerzony pojazd SWAT

Pakiet Tactical Soldier

Najpotężniejsza broń, karabin szturmowy z granatnikiem, znany z misji The Funeral oraz Civil Discord oraz specjalny strój taktyczny zapewniający najlepszą, osobistą ochronę, będzie zawsze do dyspozycji w schronieniu gracza.

Dodatkowo członkowie społeczności Sleeping Dogs otrzymają Community Gift Pack, którego zawartość nie została jeszcze ujawniona. Poniżej znajdziecie zwiastun DLC:Źródło

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.