Anglojęzyczne demo Secret Files 3 gotowe do pobrania

Mateusz Stanisławski
2012/09/21 04:58
0
0

Dotychczas miłośnicy klasycznych przygodówek musieli się zadowolić demem Secret Files 3 w niemieckiej wersji językowej. Teraz za pośrednictwem Steama w końcu można pobrać anglojęzyczną próbkę.

Anglojęzyczne demo Secret Files 3 gotowe do pobrania

Demo Secret Files 3 – w wersji zarówno angielskiej, jak i niemieckiej – serwuje fragmenty kilku pierwszych etapów produkcji i tym samym pozwala zapoznać się z podstawowymi mechanizmami rządzącymi rozgrywką. Wcielając się w doskonale znaną miłośnikom cyklu Ninę Kalenkow, możemy rozwiązać kilka nieskomplikowanych łamigłówek, eksplorując przy tym między innymi kościół i pokój Maksa. Plik instalacyjny próbki, która na dysku twardym zajmuje około 830 MB, czeka na pobranie z platformy Steam.

Przypominamy, że pełna wersja nowej przygodówki firmy Animation Arts została udostępniona graczom w poprzednim tygodniu. Niestety, Secret Files 3 nie zameldowało się w planie wydawniczym żadnego rodzimego dystrybutora i nie wiadomo, kiedy – jeśli w ogóle – zobaczymy grę w polskich sklepach. Odnotujmy, że w przypadku zarówno pierwszej jak i drugiej odsłony cyklu wydawcą w naszym kraju była firma Cenega.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!