Gamescom 2012: Anomaly: Warzone Earth (PS3) - poznaliśmy datę premiery i cenę

Mateusz Stanisławski
2012/08/17 16:09
0
0

Serwisowi Joystiq udało się wyciągnąć od Polaków ze studia 11 bit kilka jakże cennych szczegółów na temat wydania Anomaly: Warzone Earth w wersji na stacjonarną konsolę Sony.

Gamescom 2012: Anomaly: Warzone Earth (PS3) - poznaliśmy datę premiery i cenę

Przede wszystkim data wydania na europejskiej platformie PlayStation Network: 29 sierpnia bieżącego roku. Co ciekawe, tym razem to Amerykanie, którzy na ogół pierwsi cieszą się z premier gier, będą musieli dłużej czekać, i to nie standardowe trzy dni, a najprawdopodobniej dłużej, bo obowiązujący ich termin został określony enigmatycznym „kiedyś we wrześniu”. Po drugie cena: 8,99 euro, czyli mniej więcej 36,70 zł. I po trzecie: siedem wersji językowych, w tym naturalnie polska i angielska.

Jak informowaliśmy już przy okazji zapowiedzi tytułu, Anomaly: Warzone Earth w wersji na maszynkę Sony zaoferuje nieznany wcześniej lokalny tryb kooperacji. Możemy również liczyć na świeżą jednostkę Chainer, która będzie w stanie zaatakować aż ośmiu wrogów jednocześnie.

Korzystając ze sposobności, przypominamy, że na tegorocznym gamescomie jest prezentowana gra Anomaly Korea. Co oferuje i jakich nowości możemy się po niej spodziewać? Wszystkie najważniejsze cechy zostały zademonstrowane na naszym jeszcze gorącym materiale wideo.

GramTV przedstawia:

Źródło: Joystiq

gamescom 2012 – zapoznaj się z najświeższymi informacjami w naszej specjalnej sekcji!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!