Cyberpunkowy RPG Mars: War Logs zapowiedziany. Zobacz debiutancki trailer

Patryk Purczyński
2012/08/14 16:02
8
0

Świat owładnięty chaosem, renegat w roli głównego bohatera i walka w trybie rzeczywistym - tak pokrótce można opisać Mars: War Logs, nową grę od Focus Home Interactive.

Cyberpunkowy RPG Mars: War Logs zapowiedziany. Zobacz debiutancki trailer

Macie ochotę na wyprawę na Marsa? Czerwona planeta otworzy swe podwoje przed tymi, którzy zdecydują się na zakup RPG-a Mars: War Logs. Gra powstaje w studiu Spiders i zmierza na platformy PlayStation Network, Xbox Live oraz PC. Premierę wstępnie przewidziano na przyszły rok.

Gracz wcieli się w Roya Temperance'a, renegata o wielu talentach, który, podobnie jak wszyscy mieszkańcy Marsa, znajduje się w fatalnym położeniu. Planeta nie może wyzwolić się z chaosu, jaki zapanował na jej powierzchni po pewnej katastrofie. Najcenniejszym surowcem staje się woda, która jest przedmiotem nieustannej wojny, toczonej przez kilka korporacji.

Do dyspozycji graczy oddanych zostanie mnóstwo zdolności i perków, z kolei system craftingu pozwoli tworzyć i modyfikować wyposażenie w taki sposób, by główny bohater uzyskał przewagę nad przeciwnikami. Zarówno dialogi, jak i działania gracza będą miały wpływ na dalszy przebieg rozgrywki. Twórcy obiecują taktyczną, a zarazem dynamiczną walkę, a także daleko posuniętą specjalizację, jaka dokona się dzięki wielu drzewkom rozwoju postaci.

GramTV przedstawia:

Już teraz prezentujemy debiutancki zwiastun Mars: War Logs. Gra oparta jest na silniku Skill Engine.

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
15/11/2012 20:27

Zapisane do notesika. Może oprócz Tomb Raidera zagram w coś jeszcze w roku następnym ;p

mtsach
Gramowicz
15/11/2012 19:56

Są pierwsze screeny. Zapraszamy do galerii: http://www.gram.pl/galeria.asp?id=6348

Usunięty
Usunięty
14/08/2012 21:04

Mi za to przypomina Neuro Hunter. Nie wiem czemu.Czekam na dalsze informacje.
Trwa Wczytywanie