dtp Entertainment zapowiada RPG Blood Knights, zobacz trailer

Małgorzata Trzyna
2012/07/27 09:48
6
0

Już tego lata będziemy mieli okazję zagrać w ciekawie zapowiadający się RPG akcji, Blood Knights, gdzie odwieczni wrogowie, człowiek i wampirzyca, zostają zmuszeni do współpracy, by zerwać łączące ich więzi.

dtp Entertainment zapowiada RPG Blood Knights, zobacz trailer

Blood Knights powstaje w niezależnym, niemieckim studiu Deck 13, odpowiedzialnym za takie tytuły, jak Venetica, Jack Keane i Ankh. Historia skupia się na Jeremym, łowcy wampirów, który został zaatakowany i ukąszony podczas jednej ze swoich niebezpiecznych misji, w rezultacie między nim a tajemniczą wampirzycą, Alysą, pojawiła się osobliwa więź. Byli wrogowie muszą teraz współpracować ze sobą, by zerwać to połączenie.

GramTV przedstawia:

Na trailerze nie brakuje dramatycznych chwil, walka również wygląda na interesującą. Jeremy walczy wręcz, posługując się dwoma broniami, z kolei Alysa wykorzystuje kusze, pułapki i bomby. W singleplayerze gracz może przełączać się między postaciami w dowolnym momencie, zaś multiplayer oferuje tryb współpracy. Brzmi naprawdę ciekawie.

Grę będzie można pobrać już tego lata na PC i konsole.

Komentarze
6
Vojtas
Gramowicz
27/07/2012 18:01

Ejże, czy to nie Deck 13 robi tego nowego erpega dla City Interactive?

Usunięty
Usunięty
27/07/2012 11:08

The_Seth"Coś w rodzaju Vampire the Masquerade Redemption. Pomysł nie głupi, ale powoli mam dosyć tego wampirzego fenomenu..."Nie mów o grach, w które ewidentnie nie grałeś... =="

Usunięty
Usunięty
27/07/2012 10:55

Kojarzy mi się z Hunted, ciekawe jak będzie z wykonaniem. ;p
Trwa Wczytywanie