Serią UFC zajmą się ludzie od Fight Night Round

Mateusz Stanisławski
2012/07/19 19:14

Zaskoczenia nie ma – za przygotowanie kolejnych odsłon cyklu UFC będzie odpowiedzialna ekipa z EA Sports Canada. Serią zajmie się między innymi twórca Fight Night Round 4 i Fight Night Champion.

Serią UFC zajmą się ludzie od Fight Night Round

O tym, że kolejne odsłony serii UFC będą wzbogacać portfolio Electronic Arts, a nie THQ, wiemy od tegorocznych targów E3. Teraz nowy właściciel praw wydawniczych oficjalnie ogłosił, że za cykl traktujący o walkach w oktagonie odpowie kanadyjski oddział EA Sports. Prace nad grami będą nadzorowali główny zarządca Dean Richards (Fight Night, NHL, SSX) oraz dyrektor kreatywny Brian Hayes (Fight Night Round 4 i Fight Night Champion).

UFC jest dla mnie czymś, co towarzyszyło mi w okresie dorastania. Pamiętam pierwsze zawody, które oglądałem, będąc jeszcze nastolatkiem, i niesamowite jest to, jak ta organizacja zmieniła się i rozkwitła. Jesteśmy wielkimi fanami; uważamy, że mamy świetny zespół i naprawdę jesteśmy podekscytowani, podejmując to nowe wyzwanie. Czekamy, by przenieść gry bazujące na UFC na nowy, wyższy poziom – powiedział Hayes.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!