Rockstar nie zapomniało o Bully 2

Małgorzata Trzyna
2012/07/13 11:35

Chociaż Bully 2 nie zostało oficjalnie zapowiedziane, możemy być pewni, że Rockstar pamięta o swojej marce.

Rockstar nie zapomniało o Bully 2

Jeden z developerów Rockstar w odpowiedzi na pytanie, czy powstanie kolejna gra z serii Red Dead, podczas ostatniej sesji Q&A, napomknął również o Bully.

- Tak, jak poprzednio odpowiadaliśmy na podobne pytania o przyszłość naszych marek, takich jak Bully i LA Noire, nie zawsze nam śpieszno do zrobienia sequela, ale to nie znaczy, że nigdy się nim nie zajmiemy - powiedział.

Ostatnim razem słyszeliśmy o Bully w listopadzie 2011 roku, kiedy wiceprezes Rockstara, Dan Houser, powiedział, że być może studio wróci do marki, którą uwielbia.

GramTV przedstawia:

Bully wywołało sporo kontrowersji. Przedstawiciel organizacji charytatywnej BeatBullying powiedział, że był rozczarowany, że taka gra w ogóle powstała, i że tylko bezmyślni ludzie mogą uważać ją za zabawną. Niektórzy sprzedawcy odmówili zamieszczenia tego tytułu w swojej ofercie. Rockstar skomentował, że takie działania podważają prawo klientów do decydowania, co jest dla nich właściwe i zapewnił, że po to istnieje klasyfikacja BBFC, by na jej podstawie ludzie dokonywali wyborów.

Źródło

Komentarze
11
therionee
Gramowicz
Autor
13/07/2012 15:16

PS. Z wypowiedzi z Q&A nie wynika również, że powstanie w najbliższym czasie kolejne RDR. Po prostu Rockstar nie spieszy się z kolejnymi częściami różnych marek, ale wymienia te, które bierze pod uwagę.Słowo "kultowe" rzeczywiście na wyrost, więc usunięte ;) Chodziło o to, że R* lubi ten tytuł.

therionee
Gramowicz
Autor
13/07/2012 14:32
Dnia 13.07.2012 o 12:12, Lordpilot napisał:

Pani Małgorzato ! Tym razem spory fail - tytuł newsa kompletnie nieadekwatny do tego co jest w Q&A ! Pytanie było o RDR i odpowiedź była o (sequelu) RDR*. *kupię na cokolwiek by nie wyszło - w nic lepszego do tej pory nie zagrałem, a gram już całkiem długo :D

News jest o Bully, więc tego trzymam się w tytule ;) Wspomnieli o tej grze przy okazji odpowiedzi na pytanie o RDR.

Usunięty
Usunięty
13/07/2012 14:06
Dnia 13.07.2012 o 13:24, TazDingo napisał:

Bully, kultową marką? określenie chyba trochę na wyrost...

Kultowa w pewnych kręgach jak wszystko w dzisiejszych czasach.
Trwa Wczytywanie