Informacje

Zapowiedziano Serious Sam 3: Jewel of the Nile

7 Mateusz Stanisławski

Jeszcze w tym roku Serious Sam 3: BFE doczeka się konkretnego rozszerzenia. Dodatek zatytułowany Jewel of the Nile wzbogaci tryb dla pojedynczego gracza.

Serious Sam 3: Jewel of the Nile - obrazek 1
Serious Sam 3: Jewel of the Nile

Chorwacka ekipa zrzeszona pod banderą Croteam zapowiedziała, że w październiku światło dzienne ujrzy Serious Sam 3: Jewel of the Nile. Jeszcze niewycenione rozszerzenie zaoferuje trzy wzbogacające główną kampanię misje, w ramach których przeniesiemy się na wyspę Philae, by w jednej z tamtejszych świątyń odnaleźć potężny artefakt. I rzecz jasna żeby przemielić kolejną porcję napastliwych popleczników Mentala, korzystając między innymi z karabinu wyborowego i działka laserowego, które w „podstawce” były ukryte, a tutaj mają znajdować się w centrum uwagi.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, jak nasi fani przyjęli Serious Sam 3: BFE, więc pracowaliśmy naprawdę ciężko, by Jewel of the Nile rozszerzył historię Sama i podkręcił całe to szaleństwo – powiedział Davor Hunski ze studia Croteam.

Źródło: DSOGaming

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Kamil909

Mam nadzieję, że będzie edycja pudełkowa, bo chętnie kupię.

Odpowiedz
G rammi

> Mam nadzieję, że będzie edycja pudełkowa, bo chętnie kupię.
Na pudełko raczej nie licz. To raptem tylko 3 misje.Niedawno miał premierę dodatek Legend of the Beast do SS HD: Second Encounter, który również zawierał 3 misje, których ukończenie zajmowało jakieś 3 godzinki. Niemniej rozgrywka jak zwykle była przyjemna.

Odpowiedz
G Karfein

Jako beznadziejny fan SS-a, wezmę wszystko. Ale przy przecenie :)

Odpowiedz
Karanthir666

DLC, DLC, DLC... Wszędzie DLC. Szlag człowieka trafia. Premierówek się nie kupuje, bo w 90% przypadków na DLC wyda się kilka razy więcej kasy niż na samą grę. Gdzie te czasy kiedy do gier wychodził 1 lub 2 dodatki?

Odpowiedz
papryk

Nie moge sie doczekac. Uwielbiam Serious Sama :)

Odpowiedz
thiefi

Ciekawe jakie wyniki sprzedaży ma SS 3.
Na PC gra miażdzy wymaganiami, a na konsolach jakoś furory nie zrobił ( o ile wyszedł)

Odpowiedz
Boro666

Ogolnie kibicowalem tej grze, jednak wg mnie SS3 nie powala. Mechanika jest mimo wszystko toporna, do tego gra ma dosc duzo bledow, m.in. graficznych. Levele niestety sa nudne jak, do tego jest zdecydowanie zbyt malo wrogow.

Ktos tu wspomnial o wymaganiach. Zgadza sie, sa podejrzanie wysokie, szczegolnie ze gra wcale nie powala od strony wizualnej. Lubi tez przyciac, a etapy wgrywaja sie nieludzko dlugo.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?