DLC Arctic Strike do Ghost Recon: Future Soldier zalicza obsuwę

Mateusz Stanisławski
2012/06/30 08:22
9
0

Ghost Recon: Future Soldier zostanie rozszerzony o dodatek Arctic Strike w lipcu, ale nie na początku tego miesiąca, jak pierwotnie zapowiadano, a najprawdopodobniej pod koniec.

DLC Arctic Strike do Ghost Recon: Future Soldier zalicza obsuwę

– Premiera pierwszego płatnego mikrorozszerzenia do Ghost Recon: Future Soldier została przesunięta i odbędzie się później w lipcu, wkrótce będziemy mieli dokładny termin wydania. Zdecydowaliśmy się poświęcić trochę więcej czasu na szlifowanie zawartości tego DLC – czytamy w oświadczeniu twórców. Przypominamy, że według majowych zapowiedzi dodatek Arctic Strike miał trafić do sprzedaży już w najbliższy wtorek. Oczywiście dotyczy to tylko wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360, bo pecetowa edycja rozszerzenia nadal nie doczekała się oficjalnej zapowiedzi i tym samym jakiejkolwiek daty premiery.

DLC Arctic Strike wstępnie zostało wycenione na 9,99 dolarów/800 Microsoft Points. Oprócz przeznaczonych do wieloosobowej rywalizacji map dodatek zaoferuje sześć nieznanych wcześniej broni, arenę do trybu Guerrilla, formę rozgrywki Stockade, a także – tradycyjnie – świeżą porcję achievementów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
04/07/2012 17:36

Czytając wasze posty dochodzę do wniosku, że mogę pogratulować swojej świadomości iż nie kupiłem tej gry.

Usunięty
Usunięty
04/07/2012 16:02

Ghost Recon: Future Soldier to jakiś żart. Byłem bardzo podekscytowany tą grą, patrząc na kampanię reklamową, widząc gameplay''e, a przede wszystkim - świetnym systemem ulepszania broni, rodem z Army of Two. "W końcu coś na PC" pomyślałem.Kampania jest fajna, ale tryb multiplayer to jakaś kpina. Zmiany hostów, długi czas wczytywania, gry nie idzie solidnie wycelować, problemy z połączeniem to tylko wierzchołek góry lodowej. W trakcie myszka porusza się z prędkością ślimaka na solidnym kacu. Problem stanowi też tryb osłony, biegnę sprintem do osłony, wciskam shift, rzucam sensor... Widzę kolesia, chcę wycelować... A tu nagle się okazuje że nie jestem przy osłonie i strzelam w ścianę. Nie mówiąc już czasem o śledzeniu celu! Czułem się jakby moja postać którą gram przerzucała 200 kg z zamachu. A to nie wszystko. Mój kolega na o niebo lepszym sprzęcie ode mnie dopiero niedawno mógł włączyć sobie ową grę, ale nie działa mu tryb personalizacji uzbrojenia...

Usunięty
Usunięty
30/06/2012 13:24

Oni DLC robią a gra nie nadaje się do głównego trybu czyli Multi. Patchy to tylko dwa były i do tego radzę sprawdzać wersję PB bo jest nowa. Mam edycję signature i wszystko pięknie AK jest Mk14 jest ale nie mogłem doliczyć się tych 48 kamulfaży na łeb.
Trwa Wczytywanie