Journey Collector's Edition z datą premiery i trailerem

Mateusz Stanisławski
2012/06/25 17:30

Zestaw Journey Collector’s Edition doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Poznaliśmy konkretny termin wydania oraz kolejne szczegóły na temat zawartości tego pakietu.

Jak czytamy na oficjalnej witrynie internetowej studia thatgamecompany, Journey Collector’s Edition trafi do sklepów 28 sierpnia bieżącego roku w sugerowanej cenie 29,99 dolarów (około 101 zł). Jako że termin ten dotyczy rynku amerykańskiego, to – jeśli i w tym przypadku będziemy mieli do czynienia z tradycyjnym trzydniowym poślizgiem europejskiego wydania – zestaw trafi do naszych rąk ostatniego dnia wspomnianego miesiąca.

Z dzisiejszej zapowiedzi dowiadujemy się również kilku nowych szczegółów na temat składników pakietu. Przykładowo wiemy, że na już odnotowane przez nas materiały dokumentalne złożą się 30-minutowy film przedstawiający proces tworzenia Journey oraz zapisy rozgrywki ze wszystkich trzech gier z komentarzem twórców. Wśród pozostałej dodatkowej zawartości, która wyląduje na płycie Blu-ray, znajdziemy ścieżki dźwiękowe, szkice koncepcyjne, tapety, galerie, dynamiczne motywy tematyczne dla konsoli, materiały wideo promujące najmłodszą pozycję z zestawu (trailery, dev diary) oraz osiem unikatowych awatarów PlayStation Network.

GramTV przedstawia:

To jeszcze nie wszystko – całość uzupełnią miesięczny abonament PlayStation Plus, dwustronna okładka oraz Gravediggers, Duke War!! i Nostril Shot, czyli trzy minigry powstałe w ramach 24hr Game Jam. Produkcje te właśnie za sprawą Journey Collector’s Edition zostaną po raz pierwszy udostępnione graczom (jak sugeruje nazwa inicjatywy, każda pozycja została stworzona w 24 godziny). Journey Collector's Edition z datą premiery i trailerem

Komentarze
13
Usunięty
Usunięty
27/06/2012 07:12
Dnia 25.06.2012 o 19:47, mati285 napisał:

Jak nie masz co robić z pieniędzmi to ja chętnie stówkę przyjmę.

Heh, nie dzięki. Wolę uzupełnić kolekcję.

Usunięty
Usunięty
26/06/2012 10:50
Dnia 26.06.2012 o 02:05, Martimat napisał:

Szczęściaże... PC ominięty szerokim łukiem :( Flow (demo) bardzo mi się podobało - tyle było na PC :(

To gry wydawane na umowie z SCE. Napisz mi, jak jakaś gra od nich pojawi się na PC a postawię Ci piwo lub colę (do wyboru)* To nie Microsoft, by się eksów pozbywać.*SCE, nie SOE.

Usunięty
Usunięty
26/06/2012 07:22

Tak, ta gra ma tak rozbudowaną fabułę i dialogi, że bez znajomości języka ani rusz...
Trwa Wczytywanie