Diablo III: Zakon - pre-order i pierwsze rozdziały gratis do zamówień w sklepie gram.pl!

gram.pl
2012/06/22 15:46

Już pod koniec tego miesiąca do sklepów trafi Diablo III: Zakon, książka napisana specjalnie dla miłośników nowej gry Blizzarda. W sklepie gram.pl możecie ją zamówić już teraz! Dodatkowo do każdego dowolnego zamówienia dodajemy teraz gratis pierwsze rozdziały powieści!

Diablo III: Zakon - pre-order i pierwsze rozdziały gratis do zamówień w sklepie gram.pl!

Jeśli losy Sanktuarium nie są Wam obojętne i chcielibyście bardziej zagłębić się w nierówną walkę z Panem Grozy, mamy dla Was świetną wiadomość - sklep gram.pl umożliwił dziś składanie zamówień przedpremierowych na książkę Diablo III: Zakon, autorstwa Nate'a Kenyona. Jej premiera wyznaczona jest na 27 czerwca, ale ci, którzy zakupią ją już teraz w usłudze pre-order, mogą liczyć na wcześniejszą dostawę. Wysyłkę planujemy bowiem na 25 czerwca!

Książka przedstawia losy dobrze znanego fanom Diablo Deckarda Caina, który rusza na poszukiwania zaginionych członków zakonu horadrimów. W trakcie wyprawy napotyka na ośmioletnią dziewczynkę, Leę, która może stanowić odpowiedź na wiele pytań. Czy Deckardowi uda się poznać prawdę? Dowiecie się tego z najnowszego dzieła Nate'a Kenyona.

Bliższy opis fabuły znajdziecie na karcie sklepowej Diablo III: Zakon. Książka została wydana w miękkiej oprawie przez Fabrykę Słów. Jej cena dla klientów sklepu gram.pl wynosi 39,90 zł.

Jeśli natomiast dotąd nie mieliście okazji zanurzyć się w konflikt z Diablo w najnowszej produkcji Blizzarda, wiele wskazuje na to, że nie będziecie musieli czekać na nią zbyt długo - nowa dostawa Diablo III najprawdopodobniej przybędzie już w przyszłym tygodniu! Gdy tylko hack'n'slash znów znajdzie się w ofercie sklepu gram.pl, na pewno o tym poinformujemy.

GramTV przedstawia:

Zamów książkę Diablo III: Zakon autorstwa Nate'a Kenyona za 39,90 zł

Uwaga!

Jeśli nie jesteście pewni, czy Diablo III: Zakon przypadnie Wam do gustu, a macie zamiar nabyć w naszym sklepie inne towary, mamy dla Was doskonała propozycję. Od dziś do każdego, dowolnego zamówienia dodawane będzie (w formie elektronicznej) ponad 80 stron powieści Nate'a Kenyona, czyli kilka jej pierwszych rozdziałów. Sprawdźcie to koniecznie!

Komentarze
38
Usunięty
Usunięty
28/06/2012 21:57

A mi się książka bardzo podoba. Nie jest wybitna, ale w sam raz na raz. Thx. gram.

Usunięty
Usunięty
24/06/2012 21:11

Książkę kupię. Po przeczytaniu Gears of War: Pola Aspho, Assassin''s Creed: Renesans i Mass Effect: Podniesienie wiem że książki na podstawie gier nie są takie złe.

Usunięty
Usunięty
24/06/2012 20:04

Sądząc po fabule samej gry, to musi być dzieło wybitne.
Trwa Wczytywanie