Felieton

Twórcy Driver: San Francisco pomagają przy Watch Dogs

Patryk Purczyński, 11 czerwca 2012 14:12 8

Nie tylko Ubisoft Montreal pracuje nad Watch Dogs. Kanadyjska ekipa może liczyć na pomoc Ubisoft Reflections, które jest bardzo zadowolone z pierwszych reakcji graczy.

Watch Dogs

Cały splendor wywołany pokazem Watch Dogs na E3 spadł na barki pracowników Ubisoft Montreal. Tymczasem, jak podaje MCV, największe obecnie studio francuskiej firmy wspierane jest przez Ubisoft Reflections, które ostatnio wydało na świat Driver: San Francisco. Dziennikarz serwisu zauważa, że gra została doceniona za otwarty świat i mechanikę prowadzenia pojazdu, a to dwa elementy, które w pewnej mierze będą decydowały o sukcesie Watch Dogs.

- Reflections aktywnie obserwowało reakcje graczy na Watch Dogs podczas E3. Studio jest bardzo podekscytowane mogąc współpracować przy tej nowej marce z Ubisoft Montreal i obecnie powiększa swój zespół właśnie z myślą o tym projekcie - mówi Giselle Stewart, dyrektor generalna Ubisoft Reflections.

Studio poszukuje osób, które mogłyby pełnić funkcje dyrektora działu kreacji, starszych projektantów rozgrywki i artystów odpowiedzialnych za graficzny interfejs użytkownika.

Watch Dogs zmierza na platformy PC, PS3 i X360, i jest oparte na zupełnie nowym silniku.

The Division 2 z oficjalnym zwiastunem gry wieloosobowej
Dyrektor kreatywny Assassin's Creed Odyssey przeprasza za sposób przedstawienia romansów w DLC
Mortal Kombat 11 - zobacz pierwsze fragmenty rozgrywki!
W Metro: Exodus możesz być kim chcesz; subtelny system moralności
najnowsze