Informacje

Serious Sam 3: BFE na Xboksie 360 już niebawem. A co z PS3?

3

Croteam od początku planował premierę Serious Sam 3: BFE na trzech platformach - i choć od premiery na pecetach minęło już prawie pół roku, chorwacka ekipa swoich planów nie zmieniła.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

Na przestrzeni najbliższych czterech miesięcy Poważny Sam powinien zawitać na Xboksa 360 - poinformowała firma Croteam na Facebooku. Serious Sam 3: BFE w wersji na konsolę Microsoftu powstaje odkąd zakończyły się prace nad wydaniem pecetowym. - Gra wymaga czasu, musimy dokonać wszelkich optymalizacji, przede wszystkim dopasować wszystko do dostępnej pamięci i uzyskać przyzwoitą liczbę klatek na sekundę. 360 to w tej chwili raczej stary sprzęt (512 MB RAM, słabsza karta graficzna itp.) - tłumaczą przedstawiciele chorwackiego studia.

Właściciele PlayStation 3 również doczekają się Serious Sam 3: BFE na swojej platformie. Muszą się jednak uzbroić w większe pokłady cierpliwości, ponieważ Croteam rozpocznie prace nad wersją przeznaczoną na ich konsole dopiero po zakończeniu produkcji gry z myślą o Xboksie 360. Do tej pory bałkański zespół w ogóle się nią nie zajmował. Ile potrwa robienie konwersji? Tego nie wiemy.

Serious Sam 3: BFE na pecetach zadebiutował już w zeszłym roku i był to debiut przyzwoity - gra w portalu Metacritic legitymuje się średnią 72/100. Zachęcamy też do zapoznania się z naszą recenzją.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
oxygar

I to jest podejście dobrego studia.

Odpowiedz
G Blackhand

Otóż to :). Zamiast zlecić konwersję komuś z zewnątrz wolą sami wszystkiego dopilnować.Choć za to DLC do Serious Sam HD: The Second Encounter za $4.99 mają u mnie i tak krechę: http://www.devolverdigital.com/post/22657836466

Odpowiedz
G bobobo

Na PS3! <prosi>

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?