Beyond Good & Evil 2 - zobacz tech demo i screeny

Patryk Purczyński
2012/05/11 20:17

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Beyond Good & Evil 2 zawita dopiero na konsolach następnej generacji. Już teraz możemy jednak zerknąć w świat gry.

Beyond Good & Evil 2 - zobacz tech demo i screeny

W serwisie Youtube pojawił się film dający krótki wgląd w świat Beyond Good & Evil 2. Tech demo zostało poprzedzone pojawieniem się trzech screenów z wersji alfa, które trafiły już do naszej galerii (możecie je także podziwiać poniżej). Materiał prezentuje pewną dzielnicę zamieszkaną najwyraźniej przez niezbyt zamożnych ludzi. Warunki panujące w pokazanych pomieszczeniach, zwłaszcza kuchni i toalecie, z pewnością nie należą do najbardziej higienicznych. Zobaczcie zresztą sami.

GramTV przedstawia:

Prezentowane tu materiały niestety muszą na razie wystarczyć graczom, którzy z niecierpliwością oczekują wieści na temat Beyond Good & Evil 2. Gra jest wyczekiwana przez spore grono fanów, jednak najprawdopodobniej nie doczekają się oni jej premiery nawet w ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy. W jednym z ostatnich wywiadów Michel Ancel przyznał, że tytuł ten trafi na konsole następnej generacji. A te, jak wiadomo, nie zostały jeszcze nawet ogłoszone. Poniżej obiecana galeria.

Komentarze
10
eske
Gramowicz
13/05/2012 17:02

Zapowiada się niesamowicie, ale wątpię by zachowała klimat jedynki...

Usunięty
Usunięty
13/05/2012 13:47

Absolutnie nie powala. Muzyczka z Inside Mena fajna.

beanwhile
Gramowicz
12/05/2012 14:00

Osom.Lata na to czekałem <3
Trwa Wczytywanie