THQ oficjalnie zapowiada Company of Heroes 2. Premiera za mniej niż 12 miesięcy

Patryk Purczyński
2012/05/07 16:02

Company of Heroes 2 będzie wierną kontynuacją, która może liczyć na popremierowe wsparcie dodatkową zawartością dystrybuowaną drogą cyfrową - zapowiada THQ w komunikacie prasowym.

THQ oficjalnie zapowiada Company of Heroes 2. Premiera za mniej niż 12 miesięcy

Zgodnie z oczekiwaniami, THQ oficjalnie ogłosiło Company of Heroes 2. Jak informowaliśmy już w ubiegłym tygodniu, nad grą pracują twórcy pierwszej części, Relic Entertainment. Wiadomo, że "dwójka" oparta będzie na silniku Essence 3.0 Engine, który pozwoli wnieść do rozgrywki "rozwój technologiczny do gatunku gier strategicznych w formie Dynamicznych Taktyk Bitewnych, poprawioną jakość grafiki i destrukcję środowiska".

- Company of Heroes 2 to prawdziwy sukcesor, wprowadza nowy front, nowych bohaterów i nową technologię przywracając unikatowe połączenie strategicznej rozgrywki z konkurencyjnym multiplayerem, które przyczyniło się do tak dużego sukcesu oryginalnego Company of Heroes - mówi Greg Wilson, producent gry.

GramTV przedstawia:

- Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić kontynuację jednej z najbardziej uwielbianych własności THQ - wtóruje Danny Bilson. - Company of Heroes 2 dostarczy fantastycznych strategicznych doświadczeń, a popremierowa zawartość dystrybuowana drogą cyfrową wydłuży cykl życia tego tytułu - dodaje.

Przypomnijmy, że akcja Company of Heroes 2 będzie się rozgrywać na froncie wschodnim podczas II wojny światowej. Premiera zaplanowana jest na początek 2013 roku. Więcej informacji znajdziecie w naszej pierwszej notce poświęconej produkcji Relic Entertainment. Zapowiedź gry ukazała się na łamach nowego numeru PC Gamera.

Komentarze
22
Usunięty
Usunięty
09/05/2012 21:30

CD projekt, czy będzie edycja kolekcjonerska tej gry :)? I od kiedy będzie można składać pre order?

Usunięty
Usunięty
08/05/2012 02:25

Ja jednak żałuję że gra będzie w 100% podobna do jedynki( oprócz grafiki, fizyki itd ) Wolałbym odejście od niektórych arcadowych założeń , nawet na tym screenie widać że znów będą czołgi o zasięgu 20 metrów i widoczności 30. Miałem nadzieje na jakiekolwiek pójście w stronę większego realizmu. Bo ostatnie gry spod szyldu Men of War mnie zawiodły trochę, zwłaszcza Wietnam.

Usunięty
Usunięty
07/05/2012 23:17
Dnia 07.05.2012 o 22:30, Witka1995 napisał:

Henrar Singiel w DoW 2 jest super,

Jest cieniusieńki z punktu widzenia gameplay''u - misje są krótkie i schematyczne. Dopiero Chaos Rising to poprawił.

Dnia 07.05.2012 o 22:30, Witka1995 napisał:

Mniej ras? Dawn of War - Chaos, Eldarzy, Marine i Orkowie Dawn of War 2 - Marine, Eldarzy, Tyranidzi, Orkowie.

A teraz spójrzmy na dodatki ^^
Trwa Wczytywanie