Dragon Ball Z Kinect ma pierwszą galerię screenów i... niepochlebną opinię

Michał Ostasz
2012/04/18 12:17

Dla wielu graczy Dragon Ball Z Kinect jest pierwszą produkcją na sensor ruchu Microsoftu, na którą to, w ich opinii, warto czekać. Jakie są pierwsze wrażenia zachodnich dziennikarzy na jej temat?

Powyższy materiał wideo to debiutancki zwiastun Dragon Ball Z Kinect, na którym możemy zobaczyć jak będzie wyglądała rozgrywka oraz... odblokowywanie nowych postaci przy pomocy kodów QR umieszczonych na specjalnych kartach. Na pierwszy rzut oka całość wygląda na połączenie bijatyki w ujęciu pierwszo- i trzecioosobowym.

Jednakże to, co widzimy na rzeczonym zwiastunie, jeśli wierzyć opinii redaktora serwisu Destructoid, po prostu... nie działa. Miał on okazję testować jedną z wczesnych wersji gry Dragon Ball Z Kinect i nie był zbytnio zadowolony z tego, w co zagrał. Sensor nie wychwytywał nawet połowy jego ruchów, a w dodatku całość była pozbawiona modułu rozpoznawania mowy! Gra na Kinecta o Dragon Ball Z, w której nie krzykniemy "Kamehameha"?! Coś jest nie tak.

GramTV przedstawia:

Poniżej prezentujemy galerię screenów z tej produkcji:

Dragon Ball Z Kinect ma pierwszą galerię screenów i... niepochlebną opinię

Przypomnijmy, że do premiery Dragon Ball Z Kinect pozostało jeszcze kilka długich miesięcy - gra ukaże się dopiero w październiku. Miejmy nadzieję, że do tego czasu developerowi uda się naprawić wszystkie rażące błędy.

Źródło: Destructoid

Komentarze
10
marcin-malysza
Gramowicz
18/04/2012 22:09
Dnia 18.04.2012 o 17:35, Henrar napisał:

Nigga plz, ja nadal to robię ^^

Ale mam nadzieję iż pod wpływem "mleka" :D Na sucho to ja bym się nie odważył :).Ale przyznaj sam, kto teraz oglada DB??

Usunięty
Usunięty
18/04/2012 19:11

Pablo1989Myślę, że gdyby gra była adresowana do dorosłych graczy to nikt by się nie bił tylko robił fuzję :D

Usunięty
Usunięty
18/04/2012 18:23

chyba długo musieliście szukać tych opinii, bo ja nieznam nikogo kto by czekał na ten tytuł. chyba pomyliliście DBZ ze Steel Battalion, na który wszyscy akurat czekają ze względu na genialne pokazy tej produkcji.
Trwa Wczytywanie