Skullgirls z datą premiery na XBLA i PSN

Adam Berlik
2012/04/09 08:49
0
0

Wiemy już, kiedy Skullgirls, czyli dwuwymiarowa bijatyka, pojawi się w sieciowych usługach konsol Xbox 360 i PlayStation 3. W przypadku platformy Sony jest jednak jedno „ale” - podany termin wydania dotyczy jedynie Ameryki Północnej.

Skullgirls z datą premiery na XBLA i PSN

Firmy Autumn Games i Reverge Labs poinformowały, że Skullgirls w najbliższy wtorek pojawi się na amerykańskim PlayStation Network. A kiedy trafi na europejski? Tego na razie niestety nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że gra 11 kwietnia, czyli w środę, ukaże się zarówno w Ameryce, jak i na Starym Kontynencie, na Xbox Live Arcade. Cenę tego tytułu ustalono na poziomie 1200 punktów Microsoftu/14,99 dolarów.

Skullgirls zapowiada się niezwykle ciekawie nie tylko ze względu na rozgrywkę, ale i... fabułę. Otóż ta kręci się wokół tajemniczego artefaktu, który spełnia życzenia w sposób odwrotny do zamierzonego. Na przykład jeśli zechcemy wywołać wojnę, to nastanie pokój, a ponadto, każdy, kto zdecyduje się na wypowiedzenie życzenia, zostanie tytułowym wojownikiem biorącym udział w kolejnych pojedynkach.

GramTV przedstawia:

Twórcy gry Skullgirls oddadzą do naszej dyspozycji osiem zawodniczek oraz tradycyjny system sterowania za pomocą przycisków. Będziemy mogli spróbować swoich sił w trybie kariery, rozgrywce wieloosobowej oraz na treningu. Oprawa graficzna przywołuje na myśl bijatyki z dawnych lat.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!