Są nowe szczegóły o rozszerzeniu nr 2 do Star Wars: The Old Republic

Patryk Purczyński
2012/01/17 11:02

Nad marcową aktualizacją Star Wars: The Old Republic pracuje większy zespół niż w przypadku Rise of the Rakghouls. James Ohlen wyjawił nowe informacje na temat drugiego dodatku.

Są nowe szczegóły o rozszerzeniu nr 2 do Star Wars: The Old Republic

Jak już wcześniej informowaliśmy, BioWare pracuje nad kolejną zawartością dodatkową do Star Wars: The Old Republic. - Druga aktualizacja jest znacznie większa - zapowiada James Ohlen, którego cytuje CVG. - Od premiery minęło więcej czasu, dzięki czemu możemy oddelegować do prac nad nią liczniejszy zespół - stwierdza.

- Jest to część druga Rise of the Rakghouls, w której oferujemy nową planetę zwaną Denova, gdzie umieściliśmy Operation dla 8-16 osób i kolejny Warzone. Być może będziemy w stanie zmieścić w tej aktualizacji także nowe misje w kosmosie. Dodatkowo mamy też zawartość dla pojedynczego gracza - wylicza Ohlen.

Przybliża też system dziedziczenia, który również zostanie wdrożony w następnej aktualizacji. - To system zaprojektowany przede wszystkim z myślą o osobach, które chcą grać różnymi postaciami. Zamiast kreowania różnych, niepowiązanych ze sobą postaci, możesz stworzyć rodzinę. Kiedy grasz jakimkolwiek jej członkiem, pracujesz na punkty doświadczenia dla swojego drzewka dziedziczenia. Dzięki temu możesz odblokowywać zdolności i perki, co pomaga w rozwoju tych postaci. Sądzę, że to będzie popularne. Postacie mogą być powiązane z twoim głównym bohaterem w jakikolwiek sposób - może to być rodzeństwo, ojciec i syn, przyjaciele, a nawet małżeństwo - tłumaczy.

GramTV przedstawia:

BioWare ma już przygotowaną długofalową strategię związaną z kolejnymi dodatkami. - Niektórzy członkowie naszego zespołu pracują już nad zawartością, której nie pokażemy do 2013 roku. Część zawartości jest już na wykończeniu, mogę więc zagrać w określone fragmenty planowane na rok 2013 - tyle, że bez podłożonych głosów aktorów. Planujemy rzeczy z dużym wyprzedzeniem, ale musimy to robić, ponieważ nasza zawartość jest znacznie bardziej skomplikowana niż w przypadku typowego MMO. Wymaga głosów aktorów, przerywników filmowych i tego typu rzeczy - dodaje Ohlen na łamach VG247.

Wygląda więc na to, że właścicieli Star Wars: The Old Republic czeka długa podróż po wciąż rozwijającym się uniwersum Gwiezdnych wojen w wydaniu BioWare'u.

Komentarze
40
Usunięty
Usunięty
17/01/2012 21:57
Dnia 17.01.2012 o 20:57, Deathscythe napisał:

Z altem się wstrzymuję do pełnego wprowadzenia Legacy albo większej ilości informacji o całym systemie ;)

To tak jak ja z trzecią postacią... BH prawie na lvl capie, Inq dobija do 25... Nie bardzo wiem, co będę robił, jak Inq też dobije do capa...

Deathscythe
Gramowicz
17/01/2012 20:57

Dnia 17.01.2012 o 20:37, Ring5 napisał:

Bierz się za BHa.

Z altem się wstrzymuję do pełnego wprowadzenia Legacy albo większej ilości informacji o całym systemie ;)

Usunięty
Usunięty
17/01/2012 20:37
Dnia 17.01.2012 o 20:27, Deathscythe napisał:

Są tak wspaniałe, że dosłownie zasypiałem podczas 3 aktu Sith Inquisitorem.

Bierz się za BHa. Wprawdzie tam też tempo trochę siada pod koniec, ale i tak jest całkiem sympatycznie. Zabrakło mi tam tylko jednego:

Spoiler

gdy docieramy do trzeciego rozdziału i zostajemy wrobieni przez Republikę, teoretycznie Imperium również opowiada się przeciwko nam, potępiając nasze działania. To jest ten moment, kiedy przynajmniej na jakiś czas obie strony powinny stać się nam wrogie, dzięki czemu jedynym schronieniem dla naszej umęczonej postaci byliby Mandalorianie

- żeby taki pomysł zaprzepaścić, taką okazję zmarnować, trzeba wykazać się wyjątkową tępotą. Czegoś takiego zwykły człowiek nie wymyśli...
Trwa Wczytywanie