Remake HD Oddworld: Munch Oddysee w drodze!

Michał Ostasz
2012/01/14 20:48
7
0

Wiemy już kiedy (mniej-więcej) zagramy w remake HD gry Oddworld: Munch's Oddysee. Ekipa Just Add Water podzieliła się z nami przybliżoną datą premiery oraz dwoma grafikami.

Remake HD Oddworld: Munch Oddysee w drodze!

Oddworld: Munch's Oddysee HD pojawi się na rynku pod koniec drugiego kwartału 2012 r. - poinformowali przedstawiciele Just Add Water za pośrednictwem Twittera.

Niestety, to właściwe jedyne informacje jakimi w tej chwili dysponujemy. Nie wiemy nawet na jakie platformy trafi ten tytuł. Niektóre źródła podają iż wersja HD miałaby pojawić się na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Dlaczego wśród zestawienia nie ma Xboksa 360? Przypomnijmy, że Oddworld: Munch's Oddysee był tytułem startowym dla pierwszej konsoli Microsoftu. Gra ukazała się na rynku w 2001 r. Blisko dziesięć lat później tytuł ten pojawił się także na platformie cyfrowej dystrybucji Steam.

GramTV przedstawia:

Poniżej możecie podziwiać jedną z udostępnionych grafik przygotowanych przez autorów Oddworld: Munch's Oddysee HD. Może nie będzie to zupełnie nowa jakość, ale dzięki podciągnięciu grafiki do standardów High Definition tytuł ten odzyska choć część dawnego blasku.

Czy przenoszenie ponad dziesięcioletniej produkcji na konsole obecnej generacji to dobry pomysł? Dajcie znać, co o nim myślicie.

Źródło: Joystiq

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
16/01/2012 08:20

A ja mam nadzieję, że skoro Odyseja Muncha w końcu pojawiła się na PC to wersja HD też będzie dla tej platformy dostępna a nie każą znów 10 lat czekać nim ukaże się konwersja.

Usunięty
Usunięty
15/01/2012 10:20
Dnia 15.01.2012 o 08:36, Dark_elves napisał:

Fajnie jakby wyszły też wersje HD Abe''s Odysee i Exodus. Do dzisiaj sobie w nie pogrywam, niezwykle klimatyczne gry moim zdaniem!

O własnie. Ostatnio kupiłam na Steamie The Oddboxx i wspomnienia z dzieciństwa odżyły :] Odświeżone Oddysee i Exoddus to by było coś :)

Dark_elves
Gramowicz
15/01/2012 08:36

Fajnie jakby wyszły też wersje HD Abe''s Odysee i Exodus. Do dzisiaj sobie w nie pogrywam, niezwykle klimatyczne gry moim zdaniem!
Trwa Wczytywanie