Znamy datę premiery Armored Core V

Patryk Purczyński
2012/01/13 13:09
1
0

Wczoraj dowiedzieliśmy się o demie, dziś możemy potwierdzić, kiedy pełna wersja Armored Core V znajdzie się na półkach sklepowych. Gra zmierza na konsole PS3 i X360.

Znamy datę premiery Armored Core V

Potyczki mechów rozgorzeją na dobre na Xboksie 360 i PlayStation 3 od 23 marca - właśnie tego dnia do europejskich sklepów trafi Armored Core V. Gra tworzona jest w studiu odpowiedzialnym za ciepło przyjęte Dark Souls, From Software. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy trybu wieloosobowego, jak i osoby preferujący rozgrywkę solo.

- Gracze niecierpliwie wyczekiwali premiery Armored Core V, które wzniesie potyczki mechów na nowy poziom. Dzięki misjom kooperacyjnym, trwałemu światu sieciowemu walczącemu o ziemie i spektakularnym bitwom drużynowym, Armored Core V staje się kompletną strzelaniną pełną akcji - zapewnia szef From Software, Eiichi Nakajima, którego cytuje Eurogamer.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Armored Core V otrzyma także wersję demonstracyjną. Wszyscy zainteresowani tym tytułem będą zatem mieli możliwość wypróbowania rozgrywki za darmo przed podjęciem ewentualnej decyzji o zakupie.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
14/01/2012 00:18

Czyżby nikt nie czekał na ten tytuł? Już wszyscy grają w coda, albo bf3 i nie ostał się żaden fan świetnych gier od From Software?Shame on you!A na AC V czekam jak na nic innego!