Informacje

Premiera Gotham City Impostors opóźniona

4

Na dniach miało dojść do premiery strzelaniny sieciowej Gotham City Impostors, jednak Warner Bros. "za pięć dwunasta" postanowił zmienić plany dotyczące wydania tego tytułu.

Premiera Gotham City Impostors opóźniona - obrazek 1

Debiut Gotham City Impostors został przełożony na luty - zdecydowała firma Warner Bros. Powody przełożenia terminu wydania, jak i konkretna data premiery nie zostały ujawnione. Co ciekawe, wydawca podjął tę decyzję na niespełna tydzień od dotychczas planowanego debiutu gry - według wcześniejszych planów miała się ona ukazać 11 stycznia.

Gotham City Impostors to strzelanina sieciowa, w której gracze wcielają się w naśladowców słynnych postaci z uniwersum DC: Batmana i Jokera. W próbach wyeliminowania wrogów korzystają z rozmaitych broni i gadżetów, a po planszach biegają w parodystycznych strojach. Pastisz dramatycznych starć Mrocznego Rycerza i jego wielkiego rywala z umalowaną twarzą i ufarbowanymi na zielono włosami przeznaczony jest na platformy PC, PS3 i X360.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
CrysisPl

Oby dobrze wykorzystali ten czas i wydali nam ZAJ********* i POJ********* rozpierdyche;)Oby.......:/

Odpowiedz
G TTTr96

> Oby dobrze wykorzystali ten czas i wydali nam ZAJ********* i POJ********* rozpierdyche;)Oby.......:/
Twoje komentarze do newsów dają piękny obraz osobom, które je czytają...Co do samego tematu. Gra zapowiada się co najmniej ciekawie, jednak obawiam się że nic poza tym, że skórki postaci wyglądają podobnie jak Joker czy Batman się nie zmieni względem shooterów online. Kibicuję tej grze, bo uniwersum Batmana jest całkiem ciekawe, jednak nie spodziewam się cudów. Mam nadzieję, że dodatkowy czas który został dany twórcą, rzeczywiście zostanie dobrze wykorzystany.

Odpowiedz
mieckodwarf

Mam nadzieję że się gra przyjmie. Jednak osobiście mnie nie interesuje, wygląda na taki mały gniotek, co to w niego pograją, a za chwile zapomną i tylko fani pograją. Niechaj będzie jak w space marine, gdzie obawiałem się ze multi zdechnie chwile po premierze a tu nadal ludzie pogrywają ( i ja także). A propo Space Marine, RELIC!!! DAMN U!!! we dont need another DLC!! we need support. ( chociaż wcale tragedii nie ma, tylko te lagi. gief dedikejtet serws).
Pozdro

Odpowiedz
Hubertusk

Powiedzcie mi, czy można spodziewać się kolejnego "Team Fortress 2" ?

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?