Felieton

Oto najlepszy zwiastun 2011 roku wg GameTrailers

Patryk Purczyński, 24 grudnia 2011 11:20 35

Specjalizujący się w publikowaniu na swoich łamach zwiastunów gier serwis GameTrailers wskazał najlepszy materiał, jaki ukazał się w 2011 roku. Przekonajcie się, z jakiej gry pochodzi.

W tym roku wybór był dość prosty - najlepszym trailerem 2011 roku według redakcji GameTrailers okazał się pamiętny zwiastun polskiej produkcji Dead Island. Zrealizowany w niezwykły sposób i utrzymujący dramaturgię na najwyższym poziomie materiał pokazał plecy pozostałym nominowanym: Assassin's Creed Revelations z E3 2011, Dark Souls z Ignite '11, The Last of Us z VGA 2011 i Tomb Raider z E3 2011.

Dead Island może również okazać się najlepsza w jednej z kategorii w naszym plebiscycie na grę roku 2011 - produkcja Techlandu ma szansę zostać najlepszą polską grą. Aby tak się stało, musicie głosować w specjalnie wydzielonej sekcji. Z Waszych komentarzy wynika, że tytuł ten nie jest wcale bez szans, choć za rywali ma takie tuzy, jak Wiedźmin 2 czy Bulletstorm. Przypominamy także o konkursie towarzyszącym plebiscytowi.

Materiał z GameTrailers prezentujemy powyżej, natomiast cały zwycięski trailer możecie obejrzeć tutaj:

Steam nominuje najlepsze gry i twórców. Można głosować na Wiedźmina 3 i CDP RED
Microsoft w 2019 będzie aktywniejszy na rynku PC, zapewnia Phil Spencer
Sony przez przypadek zdradziło, ilu graczy ma poszczególne tytuły na PS4
SpellForce 3 dostanie samodzielny dodatek, Soul Harvest
najnowsze