Oto najlepszy zwiastun 2011 roku wg GameTrailers

Patryk Purczyński
2011/12/24 11:20
35
0

Specjalizujący się w publikowaniu na swoich łamach zwiastunów gier serwis GameTrailers wskazał najlepszy materiał, jaki ukazał się w 2011 roku. Przekonajcie się, z jakiej gry pochodzi.

W tym roku wybór był dość prosty - najlepszym trailerem 2011 roku według redakcji GameTrailers okazał się pamiętny zwiastun polskiej produkcji Dead Island. Zrealizowany w niezwykły sposób i utrzymujący dramaturgię na najwyższym poziomie materiał pokazał plecy pozostałym nominowanym: Assassin's Creed Revelations z E3 2011, Dark Souls z Ignite '11, The Last of Us z VGA 2011 i Tomb Raider z E3 2011.

Dead Island może również okazać się najlepsza w jednej z kategorii w naszym plebiscycie na grę roku 2011 - produkcja Techlandu ma szansę zostać najlepszą polską grą. Aby tak się stało, musicie głosować w specjalnie wydzielonej sekcji. Z Waszych komentarzy wynika, że tytuł ten nie jest wcale bez szans, choć za rywali ma takie tuzy, jak Wiedźmin 2 czy Bulletstorm. Przypominamy także o konkursie towarzyszącym plebiscytowi.

GramTV przedstawia:

Materiał z GameTrailers prezentujemy powyżej, natomiast cały zwycięski trailer możecie obejrzeć tutaj:

Komentarze
35
Zgreed66
Gramowicz
26/12/2011 17:09

Faktycznie chociaz świetnym trailerem mogą się popisać. Choc jak pamietam - jak glosowalem - to glosowalem na Tomb Raidera ;P

kotlecik5
Gramowicz
26/12/2011 14:28

Szkoda, że gra w porównaniu do trailera już nie była taka świetna :/

kodi24
Gramowicz
26/12/2011 13:24

Mozliwe, ale mnie jakos ta sztuka nie porwala. Moze dlatego, ze nie przepadam za kontrowersja w sztuce, raczej za oszczedna w formie zawiloscia przekazu, gdzie wszystko jest niczym a nic nie jest nader wymowne ;) No ale to trailer, wiec nie ma co fizjologowac, jednym sie podoba, innym nie ;)

kindziukxxx
Gramowicz
26/12/2011 12:59

Dnia 24.12.2011 o 12:45, Braveheart napisał:

To Ty masz chyba buga... spróbuj może na innej przeglądarce przeważnie to pomaga

nie pomaga, wszystkie 4 przeglądarki i lipa :D, a najlepsze że zalogowałem się ze swojego komputera na konto siostry i- ona ma możliwość oddania głosów :), ale nic najważniejsze że loża znowu żyje :DA co do zwiastuna to DI jest bardzo klimatyczny :)

TrzyIksyAimbota
Gramowicz
26/12/2011 12:51

Mówcie co chcecie, ale dla mnie bezwzględnie najlepszy był trailer nowego Grand Theft Auto. Sam w momencie premiery obejrzałem go 20 razy z otwartą gębą. Trailer DI był jednak również świetny, wiedziałem że wygrają przede wszystkim dzięki genialnemu pomysłowi.

Hartus
Gramowicz
26/12/2011 02:49

Trailer piękny. Jeden z najlepszych jakie widziałem. Równie genialne są te z Wiedźmina 2. Dla mnie absolutna perfekcja. Świetnie dobrana muzyka idealnie dopasowana do tego co dzieje się na ekranie: http://www.youtube.com/watch?v=pw_YVj5qb70 http://www.youtube.com/watch?v=W9IuvcYW_hY&feature=relmfu http://www.youtube.com/watch?v=gtxG1SjoY18&feature=relmfu

Vojtas
Gramowicz
26/12/2011 02:31
Dnia 25.12.2011 o 12:16, kodi24 napisał:

Mnie sie ten zwiastun srednio podobal, widac wystarczy troche szumu by z przecietniaka zrobic cos tam- roku;

Można wiele powiedzieć na temat tego trailera, ale na pewno nie to, że był przeciętny. IMO zwiastun Dead Island zupełnie poszedł w kierunku sztuki zupełnie wychodząc z roli zwykłej reklamy. To sztuka nawet jeśli jest to tylko kino klasy B czy C. Nagroda w pełni zasłużona.

kodi24
Gramowicz
25/12/2011 12:16

Mnie sie ten zwiastun srednio podobal, widac wystarczy troche szumu by z przecietniaka zrobic cos tam- roku;

Don_Czeslavio
Gramowicz
25/12/2011 11:13

Trailery do Wiedźmina 2 nie miały szans bo nie były "wstawkami filmowymi" a jedynie na silniku gry, zaś "prawdziwy" trailer Wieśka pojawił się jeszcze w 2010.

Lisun
Gramowicz
24/12/2011 21:55

No, gratulacje. IMO zasłużone.Ale GameTrailers to portal, który można scharakteryzować jednym słowem - "żałosny".Dowód - http://www.youtube.com/watch?v=ZNnJqJ9hO4w

nov_pl
Gramowicz
24/12/2011 21:31

Miło :)

SinfulScholar
Gramowicz
24/12/2011 18:54

mi też nie działa konkurs gram.pl trudno

Kafar
Gramowicz
24/12/2011 16:09
Dnia 24.12.2011 o 13:04, Gohan1989 napisał:

A Diablo III ? Blizzard przecież rządzi swoimi filmikami

Zwiastuny blizzarda są ok jak filmy.. ale pod względem technicznym. W zwiastunie roku nie chodzi o technikę wykonania ale o pewną nowość, emocje i odbiór.. oraz zdecydowanie DI miało coś czego inni nie mieli.. ZASKOCZENIE.

Gumisiek2
Gramowicz
24/12/2011 16:00

Zaskoczenia nie było, spodziewałem się takiego rezultatu ;-)

Gniewny1j
Gramowicz
24/12/2011 15:37

W pełni zasłużone pierwsze miejsce, mocny jest większość trailerów nie wzbudza takich emocji jak ten z dead island.

Vroo
Gramowicz
24/12/2011 15:30

TuRaSs <- O! Myślałem, że tylko mnie tak podoba się ten zwiastun. Obejrzałem go dziesiątki razy i wg mnie jest to najlepszy trailer jaki stworzono w ogóle. Filmowa narracja, multum ciekawych postaci, piękne widoczki. To wszystko tu jest :)

SerwusX
Gramowicz
24/12/2011 14:39

Faktycznie. Z tych pokazanych ten jest najlepszy.Bo nie tylko grafika się liczy. :P

Aquma
Gramowicz
24/12/2011 14:35

Otwierając tego newsa coś tak czułem, co znajdę w środku. Gratulacje dla twórców trailera (i pomysłodawców) - jest absolutnie rewelacyjny i według mnie zdecydowanie zasłużenie zdobył pierwsze miejsce.

Blasting_Power
Gramowicz
24/12/2011 14:14

edit: dubel

Blasting_Power
Gramowicz
24/12/2011 14:13
Dnia 24.12.2011 o 13:27, vegost napisał:

> A Diablo III ? Blizzard przecież rządzi swoimi filmikami Ale jak gra, która nie została wydana a co najlepsze nie ma jeszcze terminu wydania, może brać udział w plebiscytach ? To by było już śmieszne. Co do Dead Island to rzeczywiście, zwiastun był fajny. Ale jako gra roku to nie możemy o niej mówić. Była słaba i reprezentowała to wszystko co już widzieliśmy np w RE i Dead Rising. Nic specjalnego. Już wolę Wiedźmina 2.

Bo to była nagroda za najlepszy trailer? Co z tego że gra nie została jeszcze wydana, "The Last of Us" też nie zostało wydane, a ich trailer nominowali do tej nagrody.Fajnie że polska gra dostała jakąś nagrodę, ale GT to żaden autorytet, bo ich wybory są z reguły po prostu żałosne (jak to Call of Duty wygrywało z Crysisem w kategorii najlepsza grafika to już chyba klasyka GT).Niemniej moim zdaniem najlepszym trailerem w tym roku był zdecydowanie Skyrim. Nie pamiętam żebym oglądał inny zwiastun kilkadziesiąt razy z rzędu, za każdym razem mając ciarki na plecach.

Moooras
Gramowicz
24/12/2011 13:33

Cóż za zaskoczenie! (sarkazm) Pogratulować rodakom! (nie sarkazm)

Angar0
Gramowicz
24/12/2011 13:32

Tyle że zamieć swoimi filmikami "rządzi" od ponad dobrej dekady. A panowie z Techlandu w tym temacie wystrzelili z działa dużego kalibru,jak na firmę w gruncie rzeczy mało znana na świecie.

vegost
Gramowicz
24/12/2011 13:27
Dnia 24.12.2011 o 13:04, Gohan1989 napisał:

A Diablo III ? Blizzard przecież rządzi swoimi filmikami

Ale jak gra, która nie została wydana a co najlepsze nie ma jeszcze terminu wydania, może brać udział w plebiscytach ? To by było już śmieszne. Co do Dead Island to rzeczywiście, zwiastun był fajny. Ale jako gra roku to nie możemy o niej mówić. Była słaba i reprezentowała to wszystko co już widzieliśmy np w RE i Dead Rising. Nic specjalnego. Już wolę Wiedźmina 2.

Gohan1989
Gramowicz
24/12/2011 13:04

A Diablo III ? Blizzard przecież rządzi swoimi filmikami

Piotrek_K
Gramowicz
24/12/2011 13:01

Spojrz na prawy gorny rog strony. Tak, dobrze widzisz - jestes WYLOGOWANY. Zaloguj sie i powinno Ci sie udac zaglosowac :)Nie pytaj mnie czemu wylogowuje - jaka strona, takie wylogowywanie ;)

Braveheart
Gramowicz
24/12/2011 12:45
Dnia 24.12.2011 o 12:43, CptArtur napisał:

DO GRAM.PL <----- WASZ KONKURS JEST ZBUGOWANY ALBO GO ZABLOKOWALIŚCIE

To Ty masz chyba buga... spróbuj może na innej przeglądarce przeważnie to pomaga

Dnia 24.12.2011 o 12:43, CptArtur napisał:

Wam dziala ludzie? : http://gryroku.gram.pl/

Mi działa już dawno oddałem głos na grę roku :P

ZikuPL
Gramowicz
24/12/2011 12:43

DO GRAM.PL <----- WASZ KONKURS JEST ZBUGOWANY ALBO GO ZABLOKOWALIŚCIEWam dziala ludzie? : http://gryroku.gram.pl/

Pile
Gramowicz
24/12/2011 12:41
Dnia 24.12.2011 o 12:21, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

A ma ktoś link do trailera Tomb Raidera? Bo chyba mnie gdzieś ominął...

http://www.youtube.com/watch?v=nFBrgeSjj-0

pepsi
Redaktor
24/12/2011 12:41
Dnia 24.12.2011 o 12:21, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

A ma ktoś link do trailera Tomb Raidera? Bo chyba mnie gdzieś ominął...

A proszę: http://www.youtube.com/watch?v=nFBrgeSjj-0

MacJak
Gramowicz
24/12/2011 12:38

Hm, jako najlepszy trailer wygrał cinematic... Racja, jest świetny i uwielbiam cinematici, ale moim zdaniem w tym roku najlepszy był trailer Skyrima i "Fus Ro Dah"+muzyka. :) Pamiętam jeszcze jakie przy tej okazji były orgie na wszystkich forach. :D

tylor2_AKA_Wylfryd
Gramowicz
24/12/2011 12:21

A ma ktoś link do trailera Tomb Raidera? Bo chyba mnie gdzieś ominął...

TuRaSs
Gramowicz
24/12/2011 12:18

Wielka szkoda, że nie brali wogóle pod uwage "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Pogarda i Strach" Muzyka, napiecie, sceny robia wrażenie

Thebisre
Gramowicz
24/12/2011 11:42

W pełni zasłużone 1 miejsce dla trailera Dead Island! :)

Pile
Gramowicz
24/12/2011 11:41

Asasyński zwiastun zrobił na mnie co prawda większe wrażenie ale ten z Dead Island też jest świetny.

Noma
Gramowicz
24/12/2011 11:33

A ja się tyle nagłosowałem na tego Asasyna..