Flatout 3: Chaos & Destruction za tydzień na Steamie

Patryk Purczyński
2011/12/07 08:54

Kolejna część szalonych wyścigów Flatout wyskakuje nieco z kapelusza. Nie zmienia to jednak faktu, że już za tydzień Chaos & Destruction zaliczy swoją premierę.

Flatout 3: Chaos & Destruction za tydzień na Steamie

Flatout 3: Chaos & Destruction ukaże się na Steamie 13 grudnia. O samej grze było dotychczas cicho. Na tydzień przed premierą jawi nam się jako siejąca zniszczenie wyścigówka, która skutecznie podniesie graczom adrenalinę. - Użytkownicy mogą się ścigać, powodować kraksy i niszczyć pojazdy przeciwników w rozmaitych trybach rozgrywki offline i online - brzmi fragment opisu nowego Flatouta.

Doskonale znają to fani poprzednich części serii. Chaos & Destruction, oprócz tytułowych chaosu i destrukcji, ma zapewnić dziewięć modułów zabawy i 47 różnorodnych pojazdów, w tym monster trucki, samochody off-roadowe i czterokołowce wyprodukowane z myślą o torach wyścigowych.

Grę możecie zobaczyć na screenach dostępnych poniżej i w naszej galerii, a także na niniejszym, ponad dwuminutowym trailerze. Wybuchy, nitro, rozmywający się obraz i kierowca wypadający przez przednią szybę - obecni!

GramTV przedstawia:

Komentarze
14
Usunięty
Usunięty
03/01/2012 21:00

Przeczytałem "Fallout" i już prawie pojawił mi się banan na twarzy...

Usunięty
Usunięty
03/01/2012 21:00

Przeczytałem "Fallout" i już prawie pojawił mi się banan na twarzy...

Usunięty
Usunięty
03/01/2012 20:53

Gierka bardzo słaba odradzam kupowanie i pobieranie ze steama.Jest fanem poprzednich części ,ta natomiast to najgorsze wyścigi w jakie grałem.Graficznie dużo gorsze od 1 która wyszła jakieś 7 lat temu,tekstury na poziomie gier z końca lat 90.Sterowanie samochodem jedno z najgorszych w jakie grałem,na poziomie gier flashowych.Pierwszą i drugą cześć nadal mam na półce i gram od czasu online.Nawet jakby ktoś miałby dać ją Wam za darmo nie bierzcie i nie odpalajcie popsujecie sobie jedynie wrażenia poprzednich części.
Trwa Wczytywanie