Call of Duty: Elite w ogóle nie pojawi się na PC?!

Patryk Purczyński
2011/11/15 15:01

Miał być debiut równo z Modern Warfare 3, teraz okazuje się, że może nie być go w ogóle. Nad pecetową wersją usługi Call of Duty: Elite zawisł właśnie duży znak zapytania.

Call of Duty: Elite w ogóle nie pojawi się na PC?!

- Próbujemy osiągnąć jednakowe doświadczenia płynące z Elite, ale nie możemy zagwarantować czy i kiedy usługa będzie dostępna na komputerach osobistych - napisali na swoim Twitterze przedstawiciele Beachhead Studios, odpowiedzialnego za platformę Call of Duty: Elite.

Tuż przed premierą Modern Warfare 3 poinformowano, że usługa ta nie będzie dostępna na pecetach od pierwszego dnia. - Jesteśmy przywiązani do platformy PC tak jak zawsze, ale potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa w tym środowisku jest większa niż kiedykolwiek - argumentowali przełożenie premiery na komputerach producenci Elite. Niewiele powodów do radości mieli jednak także konsolowcy - usługa nie wytrzymała naporu graczy i odmówiła posłuszeństwa.

GramTV przedstawia:

Już wcześniej zapowiedziano także, że Call of Duty: Elite w wersji PC będzie całkowicie darmowe, co zostało odczytane jako brak możliwości wykupienia konta premium. Gwarantuje ono dostęp do wszystkich dodatkowych map bez ponoszenia dalszych opłat. Ten przywilej będzie przysługiwał właścicielom Xboksa 360 i PlayStation 3, pecetowcom - o ile platforma w ogóle zostanie udostępniona na komputerach - najprawdopodobniej pozostanie, na szczęście darmowy, wgląd w statystyki swoje i znajomych.

Komentarze
33
Brolly666
Gramowicz
18/11/2011 01:06

Oczywiście, że na pc się nie sprzedało bo po co grać na pc skoro, na takim xb mamy szybciej wszystkie DLC, średnio działający ELITE i przedewszystkim na Xboxie nie ma chitów botów itp...

Usunięty
Usunięty
15/11/2011 22:25
Dnia 15.11.2011 o 21:30, Drovve napisał:

No pewnie, nie mówiąc o "z kosmosu wziętych" statystykach na temat sprzętu jakiego używają użytkownicy.

Używałeś kiedyś Steama? Uczestnictwo w Hardware Survey jest DOBROWOLNE. http://store.steampowered.com/hwsurveySteam conducts a monthly survey to collect data about what kinds of computer hardware and software our customers are using. Participation in the survey is optional, and anonymous. Gdy zostałeś wybrany do HW Survey (lub podczas instalacji) pojawia się okienko z napisem:Please take a moment to complete the following short survey. Each month, Steam collects data about what kinds of computer hardware and software our customers are using. The survey data is incredibly helpful to us in that it ensures that we''re making good decisions about what kind of technology investments to make and products to offerThe data we collect is anonymous and won''t be associated with your account.[ ] Yes, I would like to participate in the survey.[ ] No, thanks.

Dnia 15.11.2011 o 21:30, Drovve napisał:

Pomijając to, że VAC również skanuje dysk w poszukiwaniu plików .exe z "wspomagaczami"

Ehe - raz, że VAC nie jest użytkowany w każdej grze. Dwa, jest pewna różnica między oprogramowaniem anti-cheaterskim a klientem sklepu, nie sądzisz.

Dnia 15.11.2011 o 21:30, Drovve napisał:

Zdziwiłbyś się, bo Steam''a używam od czasu bety CS''a 1.6 - wtedy jeszcze nawet o tym nie słyszałeś.

Oho, trzeba zacząć wycieczki personalne, bo argumenty się skończyły. O Steamie słyszałem od dawna, miałem nawet konto, gdy się pojawił (a i tak mogłem pograć w Codename: Gordon, bo na HL2 komp był za słaby). Widać też, że mając Steama od takiego czasu nie wiesz o nim NIC.

Dnia 15.11.2011 o 21:30, Drovve napisał:

No ale Ty wiesz lepiej, jak w każdym Twoim poście.

Bo w tym konkretnym przypadku wiem lepiej.

Usunięty
Usunięty
15/11/2011 21:41
Dnia 15.11.2011 o 20:27, Qbon11 napisał:

[...] że już wątpie czy CoD kiedykolwiek będzie tym czym był za czasów CoD4 i wcześniej.

Akurat trudno na to liczyć.Wszyscy odpowiedzialni za ostatnią naprawdę rewolucyjną jak na tamten okres grę, lub znaczna większość opuściła mistrza Koticka i jego plany sprowadzają się do tego co gracze otrzymują teraz.Inna sprawa, że jedni wymiotują a drudzy świętują ;)
Trwa Wczytywanie