Nowy trailer Syndicate wraca do korzeni

Patryk Purczyński
2011/10/18 12:43

Twórcy Syndicate'a nie zamierzają się wstydzić tego, że z uwielbianej przed laty gry taktycznej zrobili kolejnego shootera. Ba, oba tytuły zestawiają w jednym materiale filmowym!

Nowy trailer Syndicate wraca do korzeni

Przed kilkoma dniami do sieci trafił nowy zwiastun Syndicate'a. Trailer różni się od wcześniejszych materiałów, ponieważ sięga do korzeni słynnej marki. Pierwsza część filmu pokazuje w akcji dzieło Bullfroga, a lektorka krótko przypomina najważniejsze informacje o tej grze. - Akcja, przemoc, strategia, zaawansowana technologia, unikatowe przeżycia - to wymienione przez nią cechy charakterystyczne tytułu, który do sprzedaży trafił niespełna dwie dekady temu.

- Teraz oryginalny Syndicate doczekał się sukcesora - kontynuuje lektorka, a na ekranie zaczynają pojawiać się sceny z odnowionej wersji, za którą stoi Starbreeze Studios. Zapowiada, że kampania przepełniona będzie korupcją i żądzą zemsty. Na koniec materiał przypomina o dacie premiery. W Ameryce Północnej debiut wyznaczono na 21 lutego, do Europy gra przybędzie trzy dni później.

GramTV przedstawia:

Komentarze
16
Usunięty
Usunięty
18/10/2011 20:19
Dnia 18.10.2011 o 18:23, maniekk napisał:

Ja natomiast chętnie zobaczyłbym taką paczkę marzeń w sprzedaży [ciach]

Nawet nic mi nie mów na ten temat... To moje marzenie i nie będę się nim z nikim dzielił! A z całej tej listy nie miałem tylko TIE Fighter: DotE i XvT: BoP. Szkoda, że gdzieś mi się to wszystko zawieruszyło :(Jeszcze kilka lat temu w Empiku widziałem X-Wing Collector''s CD i, jak debil, nie kupiłem... Od tego czasu słuch o tych grach zaginął i nic nie wskazuje na to, by LA chciało cokolwiek wznawiać. X-Wing na CryEngine? :] Chociaż jak dla mnie, mógłby być nawet na Unreal Engine 3 czy na Source, byle miodność była taka sama.

Dnia 18.10.2011 o 18:23, maniekk napisał:

Szkoda, że czasy dodatków na płytach powoli odchodzą w zapomnienie :(

The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Immortal Throne (to do Titan Questa), Winter Assault/Dark Crusade/Soulstorm (do Dawn of War)... Jeszcze nie jest tak źle :) Choć przyznaję, że mogłoby być lepiej, naturalnie.

Usunięty
Usunięty
18/10/2011 18:23
Dnia 18.10.2011 o 15:59, Ring5 napisał:

Naprawdę chciałbym zobaczyć, jaka byłaby reakcja, gdyby dzisiejsi gracze przenieśli się w przeszłość i mieli okazję komentować wydanie TIE Fightera, jako następcy X-Winga... Wtedy reakcją było "łaaaaaaaaa, mogę polatać TIE Interceptorem! Mogę eskortować samego Imperatora! Łaaaaaaaa!". Dziś zapewne wyglądałoby to następująco "Poje*ało ich?! To nie jest mój ukochany X-Wing, to jakaś kpina! You suck, LucasArts!!!!11!111!one!!"

Wątpię, jeśli LucasArts waliłoby grami jak z karabinu jak wtedy to nie byłoby żadnych jęków ;) Poza tym podejrzewam, że dużo osób chciało posmakować drugiej strony mocy. No i gry mają status "kultowych".Ja natomiast chętnie zobaczyłbym taką paczkę marzeń w sprzedaży:Star Wars®: TIE Fighter®Star Wars®: TIE Fighter®: Defender of the Empire®Star Wars®: X-Wing®Star Wars®: X-Wing® Alliance™Star Wars®: X-Wing® vs. TIE Fighter®Star Wars®: X-Wing® vs. TIE Fighter®: Balance of Power CampaignsStar Wars®: X-Wing®: B-Wing®Star Wars®: X-Wing®: Imperial Pursuit®Szkoda, że czasy dodatków na płytach powoli odchodzą w zapomnienie :(

leszeq
Gramowicz
18/10/2011 18:15
Dnia 18.10.2011 o 17:11, Nalfein napisał:

To już zależy jak dobra to będzie gra. Dla przykładu, ile osób kojarzy dziś C&C z fps''em i ile z rts''em? Tutaj zmiana perspektywy nie przyczyniła się do żadnego sukcesu i mało kto dzisiaj kojarzy Renegade.

Z tym, ze Renegade byl tylko spin-offem serii i jedyne co mial wpolnego z faktyczny C&C to uniwersum. W przypadku Syndicate mamy pelnoprawna kontynuacje czy moze bardziej reboot serii.
Trwa Wczytywanie