The Missing Link bez wpływu na rozgrywkę w podstawowym Deus Ex: Bunt Ludzkości

Patryk Purczyński
2011/09/20 16:13

David Bedard ujawnił garść informacji na temat pierwszego dodatku do Deus Ex: Bunt Ludzkości, The Missing Link. Zdradził też, na jak długo wystarczy DLC.

The Missing Link bez wpływu na rozgrywkę w podstawowym Deus Ex: Bunt Ludzkości

The Missing Link to dodatek do Deus Ex: Bunt Ludzkości, który przedstawi losy Adama Jensena podczas jego trzydniowego zniknięcia, wspomnianego w grze. Choć narracyjnie rozszerzenie jest powiązane z podstawową wersją, wszelkie sprawy związane z rozgrywką pozostaną od siebie odseparowane. Zapewnił o tym David Bedard w rozmowie z dziennikarzami Dsogaming.

Marketingowiec Eidos Montreal zdradził także, że The Missing Link ważyć będzie około 1,5 GB i wystarczy na pięć godzin zabawy. Liczymy, że nasi Czytelnicy zweryfikują to w naszym nowym dziale czasgry.gram.pl.

GramTV przedstawia:

The Missing Link został zapowiedziany na początku tego miesiąca.

Komentarze
4
Sanders-sama
Gramowicz
21/09/2011 18:34

Ponoć nawet i na 7, jeśli zajrzy się w każdy kąt. Wypadałoby pochwalić twórców gdyż takie BW robi dlc na 30 min i żąda za to dużo kasy. Podstawkę zaliczyłem ale z tym dlc poczekam na GOTY ze Steama.

Phobos_s
Gramowicz
21/09/2011 08:23

Pięć godzin to w dzisiejszych czasach całkiem sporo jak na DLC/dodatek.Ciekawe czy potem będą jeszcze jakieś kolejne DLC równie długie. No i pytanie jaka cena :)Choć jeszcze DX:HR nie ukończyłem to i tak pewnie się w dodatki zaopatrzę :)

karolekx23x
Gramowicz
20/09/2011 20:55

Jka na dodatek to sporo 5 godzin. Niektóre gry powstajace zapewniaja na tyle godzin zabawy.Ciekawe jaka cena.

Damianuss1
Gramowicz
20/09/2011 17:39

A mnie ciągle zastanawia jaka będzie cena. Czekam na ten dodatek i mam zamiar go kupić pomimo, że jeszcze podstawki nie ukończyłem, ale czuję, że już niewiele mi zostało.