Znamy ceny Resident Evil 4 HD i Resident Evil Code: Veronica HD; nowe gameplaye

Mateusz Stanisławski
2011/07/27 20:10
5
0

Capcom ujawnił ceny oraz dokładniejsze daty premier Resident Evil 4 HD i Resident Evil Code: Veronica HD. Przy okazji twórcy nie omieszkali pochwalić tym, jak te remake’i prezentują się w akcji.

Znamy ceny Resident Evil 4 HD i Resident Evil Code: Veronica HD; nowe gameplaye

Resident Evil 4 HD i Resident Evil Code: Veronica HD zostały wycenione na 19,99 euro (1600 Microsoft Points). Daty premier, o których pisaliśmy w weekend, pozostały bez zmian – ale tylko w przypadku platformy Xbox Live Games on Demand. Okazuje się bowiem, że na PlayStation Network usprawnioną „czwórkę” znajdziemy 21 września, a Code: Veronica HD – tydzień później.

Dzisiaj Capcom umieścił w sieci również pierwsze materiały filmowe przedstawiające rozgrywkę w Resident Evil 4 HD oraz Resident Evil Code: Veronica HD. Filmy prezentujące czysty gameplay możecie obejrzeć poniżej. Przypominamy przy tym, że omawiane edycje zaoferują, poza usprawnioną oprawą wizualną, również trofea i achievementy (do zdobycia będzie aż 1000 punktów GamerScore). Ponadto w „czwórce” znajdziemy jeszcze dodatkową zawartość związaną z poprzednimi odsłonami cyklu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
28/07/2011 15:14

One będą razem kosztować 20 euro czy po 20 euro ?

DiabloStars
Gramowicz
28/07/2011 01:19

Zrobić te gry na całkowicie nowym silniku za taką kwote to totalnie nieopłacalne i sam o tym wiesz xD chociaż przyznaję , że sam bym z chcęcią zobaczył trójeczkę w nowszych szatach ^^

Usunięty
Usunięty
27/07/2011 21:39

Jak dla mnie to zwyczajne wyłudzanie pieniędzy. Obie gry posiadam od dawna na PS2 i jakoś nie przeszkadza mi że nie są w HD. Gdyby zrobili te gry z całkowicie nowym silnikiem to może bym się zastanowił, pod warunkiem że nic innego by się nie zmieniło. A tak podniesienie rozdzielczości to tylko zmiana kosmetyczna. Teraz wiem dlaczego SONY usunęło możliwość włączenia gier z PS2 na PS3. Widać wiele świetnych starych gier wyjdzie z odświeżoną grafiką i to wcale nie za takie marne grosze...
Trwa Wczytywanie