The Gunstringer zostanie wydany razem z Fruit Ninja Kinect

Mateusz Stanisławski
2011/07/22 20:05
2
0

Studio Twisted Pixel podało kilka szczegółów związanych z premierą gry The Gunstringer. Poznaliśmy między innymi cenę produkcji oraz skład bonusowej zawartości.

The Gunstringer zostanie wydany razem z Fruit Ninja Kinect

Kupując The Gunstringer, otrzymamy kod umożliwiający bezpłatne pobranie gry Fruit Ninja Kinect z platformy Xbox Live. To największa niespodzianka, ale nie jedyna. Okazuje się bowiem, że dostaniemy również mikrorozszerzenie The Wavy Tube Man Chronicles. W oferowanym przez dodatek epizodzie będziemy pojedynkować się z niejakim Wavy Tube Man Jr., który – zakrzywiając czasoprzestrzeń – chce zapobiec śmierci swego ojca. Ponadto jeżeli złożymy przedpremierowe zamówienie na grę, otrzymamy dwa dodatki dla awatara.

Przypominamy, że The Gunstringer zadebiutuje na Starym Kontynencie 16 września bieżącego roku. Gra, przygotowywana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Xbox 360, będzie kosztować 40 dolarów, czyli około 110 zł. Warto przy tym zaznaczyć, że jeśli interesuje nas wyłącznie Fruit Ninja Kinect, nie musimy czekać na debiut całego zestawu, gdyż wspomniany tytuł będzie można pobrać z sieciowej usługi konsoli Microsoftu już 10 sierpnia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
23/07/2011 00:28
Dnia 22.07.2011 o 23:17, Sepiky napisał:

A czy przypadkiem owy Gunstringer to nie tytuł wymagający Kinecta?

Nom, całość na Kinecta :). Strzelanie palcami do różnych cudactw :P, w sumie jak będzie tanie to sobie kupię, bo ci ludzie robią miłe i ciekawe gierki :).

Usunięty
Usunięty
22/07/2011 23:17

A czy przypadkiem owy Gunstringer to nie tytuł wymagający Kinecta?