Informacje

Gorące materiały ze Spider-Man: Edge of Time prosto z Comic Conu

3

Blisko dwuminutowy trailer z krainy dramaturgii i efektowna galeria to najnowsze materiały ze Spider-Man: Edge of Time, jakie ujrzały światło dzienne na tegorocznym Comic Conie w San Diego.

Spider-Man: Edge of Time - obrazek 1
Spider-Man: Edge of Time

Fani śmiesznie, no dobrze, oryginalnie poprzebieranych postaci dysponujących super-mocami, super-gadżetami i walczących przy ich użyciu z super-złoczyńcami przeżywają swoje święto - w San Diego trwa bowiem coroczna impreza Comic Con. Zwyczajowo coś dla siebie uszczkną z niej również gracze. Tym razem mamy dla Was trailer i galerię ze Spider-Man: Edge of Time.

Choć twórcy blisko dwuminutowego materiału filmowego postawili na standardową dramaturgię (jest nawet scena z uwięzioną w spadającej windzie niewiastą!), trailer i tak jest wart obejrzenia. Gorąco zapraszamy!

Spider-Man: Edge of Time powstaje w studiu Beenox z myślą o platformach PC, PS3, X360, Wii, DS i 3DS. Do premiery w Stanach Zjednoczonych dojdzie 4 października. Pozostałe rynki muszą czekać na informację od wydawcy, firmy Activision. Poniżej obiecana galeria.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G NeMo-PL

za dużo tych pierdółek thor,tron, spider-man, zielona latarnia itp itd. odgrzewane kotlety...

Odpowiedz
G Zgreed66

Spajda man, taki dziwnie płaski ryj ma, jak na moj gust :P

Odpowiedz
Crask

> Spajda man, taki dziwnie płaski ryj ma, jak na moj gust :P
Ta, wygląda jakby nie miał nosa. A obwódki wokół oczu wyglądają jak czarna taśma izolacyjna. Mimo wszystko fajne to sprawia wrażenie, szczególnie jeżeli się Pająka lubi. No i Anti Venom widzę jest, chociaż Brock chyba w momencie jest raczej takim anty herosem w stylu Punishera, myślałem, że przestał się już z Parkerem przewracać.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?