Gorące materiały ze Spider-Man: Edge of Time prosto z Comic Conu

Patryk Purczyński
2011/07/22 14:10
3
0

Blisko dwuminutowy trailer z krainy dramaturgii i efektowna galeria to najnowsze materiały ze Spider-Man: Edge of Time, jakie ujrzały światło dzienne na tegorocznym Comic Conie w San Diego.

Gorące materiały ze Spider-Man: Edge of Time prosto z Comic Conu

Fani śmiesznie, no dobrze, oryginalnie poprzebieranych postaci dysponujących super-mocami, super-gadżetami i walczących przy ich użyciu z super-złoczyńcami przeżywają swoje święto - w San Diego trwa bowiem coroczna impreza Comic Con. Zwyczajowo coś dla siebie uszczkną z niej również gracze. Tym razem mamy dla Was trailer i galerię ze Spider-Man: Edge of Time.

Choć twórcy blisko dwuminutowego materiału filmowego postawili na standardową dramaturgię (jest nawet scena z uwięzioną w spadającej windzie niewiastą!), trailer i tak jest wart obejrzenia. Gorąco zapraszamy!

GramTV przedstawia:

Spider-Man: Edge of Time powstaje w studiu Beenox z myślą o platformach PC, PS3, X360, Wii, DS i 3DS. Do premiery w Stanach Zjednoczonych dojdzie 4 października. Pozostałe rynki muszą czekać na informację od wydawcy, firmy Activision. Poniżej obiecana galeria.

Komentarze
3
Crask
Gramowicz
22/07/2011 15:54
Dnia 22.07.2011 o 14:54, Zgreed66 napisał:

Spajda man, taki dziwnie płaski ryj ma, jak na moj gust :P

Ta, wygląda jakby nie miał nosa. A obwódki wokół oczu wyglądają jak czarna taśma izolacyjna. Mimo wszystko fajne to sprawia wrażenie, szczególnie jeżeli się Pająka lubi. No i Anti Venom widzę jest, chociaż Brock chyba w momencie jest raczej takim anty herosem w stylu Punishera, myślałem, że przestał się już z Parkerem przewracać.

Usunięty
Usunięty
22/07/2011 14:54

Spajda man, taki dziwnie płaski ryj ma, jak na moj gust :P

Usunięty
Usunięty
22/07/2011 14:51

za dużo tych pierdółek thor,tron, spider-man, zielona latarnia itp itd. odgrzewane kotlety...
Trwa Wczytywanie