Ultimate Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds coraz bardziej prawdopodobny

Mateusz Stanisławski
2011/07/16 19:35
8
0

Coraz więcej wskazuje na to, że na tegorocznym Comic-Conie zostanie zapowiedziany Ultimate Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds. Co według najnowszych plotek zaoferuje ta rozszerzona edycja popularnej bijatyki?

Ultimate Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds coraz bardziej prawdopodobny

Niepotwierdzone wieści tym razem pochodzą z serwisu The Quarter Bin, którego redakcja ponoć kontaktowała się z osobami pośrednio związanymi ze studiem Capcom. Z opublikowanego wpisu wynika, że wzbogacona edycja Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds zaserwuje dwunastu nowych wojowników (uwzględniając ekipę z oryginału, będziemy mieć już pięćdziesiąt postaci). Według redaktorów serwisu największe szanse na pojawienie się w produkcji mają Frank West oraz Doctor Octopuss, którzy byli ukrycie w kodzie podstawowej edycji gry. Podano również cenę wydania – tak jak w przypadku Super Street Fightera IV, ma ona wynieść 39,99 dolarów.

Powyższe doniesienia są tym bardziej wiarygodne, że kilka dni temu producent cyklu Marvel vs. Capcom, Ryota Niitsuma, zapowiedział, że na będącym tuż za rogiem Comic-Conie 2011 przedstawi nowe informacji na temat przyszłości „trójki”. O tym, czy miał na myśli ujawnienie Ultimate Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds, dowiemy się za tydzień, kiedy to na rzeczonej imprezie w San Diego odbędzie się specjalny panel dyskusyjny dotyczący między innymi serii bijatyk firmy Capcom.

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
17/07/2011 22:21

A kto ci karze kupować ich gry? Przystawiają ci pistolet do głowy? lol...

Usunięty
Usunięty
17/07/2011 20:04
Dnia 17.07.2011 o 18:22, Dared00 napisał:

Ahahaha. Wybacz, że się śmieję, ale twoja niewiedza jest komiczna. Capcom robi takie reedycje od bodajże 92 roku.

Ameryki żeś nie odkrył kolego z kosmicznym poczuciem humoru. Dobrze o tym wiem i mnie to irytuje ,że muszę kupować sto razy to samo, zanim zdecydują się wydymać z kasy gracza do końca i dadzą w końcu zestaw postaci. Wiem ,że Capcom to robi i mnie to wkurza :) Skoro dajesz się wydymać to proszę bardzo, w takim wypadku to twoja niewiedza jest tutaj komiczna :)

Dared00
Gramowicz
17/07/2011 18:22
Dnia 16.07.2011 o 22:31, vegost napisał:

Capcom chyba upadł totalnie na główkę :) Wydawać 3x to samo to jakieś nieporozumienie haha :) Street Fighter IV a teraz Marvel vs Capcom :) Widać, że panowie nie mają co robić a Capcom nie ma zupełnie pomysłów na gry.

Ahahaha. Wybacz, że się śmieję, ale twoja niewiedza jest komiczna. Capcom robi takie reedycje od bodajże 92 roku.
Trwa Wczytywanie