Artykuł: Cars 2: The Video Game - recenzja

gram.pl
2011/07/05 15:45
8
0

Cars 2: The Video Game budzi we mnie mieszane odczucia. Z jednej strony mamy bowiem do czynienia z bardzo dobrą grą wyścigową, z drugiej jednak twórcom nie udało się dostosować poziomu trudności do grupy docelowej.

Artykuł: Cars 2: The Video Game - recenzja

"Zabawę z Cars 2: The Video Game rozpoczynamy od dość rozbudowanego treningu. Przejście samouczka jest obowiązkowe. I bardzo dobrze, gdyż rozgrywka nie polega wyłącznie na ciągłym naciskaniu pedału gazu i wymijaniu kolejnych przeciwników. Mamy tutaj całe mnóstwo rozmaitych dodatków, które sprawiają, że w tę produkcję gra się po prostu z przyjemnością. Podczas tutorialu dowiadujemy się, że nasz wirtualny samochód może jechać tyłem lub na dwóch bocznych kołach, robić salta w powietrzu oraz spychać inne pojazdy z trasy. Na tym jednak nie koniec, możemy także skakać, driftować, a także korzystać z turbo dopalacza – stosowny pasek napełniamy wykonując różne akrobacje, uderzając w inne auta, zbierając specjalne power-upy czy też niszcząc znaki drogowe."

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
10/07/2011 11:08

Pierwsze "Auta" to najlepsza Disney''owska gra w jaką kiedykolwiek grałem! Przypomniałem sobie jak kiedyś jeździłem po całym świecie i zbierałem jakieś pierdółki :)Oczywiście nie była to gra klasy Gran Turismo, Shift czy innych wyścigówek, ale otwarty świat i mnóstwo zadań pobocznych dało mi mnóstwo zabawy...stare, dobre czasy. Może od kogoś pożyczę drugie "Carsy", bo pieniędzy bym na taką grę mimo wszystko nie wydał :)

MBi
Gramowicz
09/07/2011 01:16

heh, pomimo wieku sam bym w to zagrał :D wygląda na świetną zabawę.

Usunięty
Usunięty
05/07/2011 17:49

Jest split screen na PC? Gra jest za 69,90 zł na PC, więc może być fajna gra jak ktoś przyjdzie :)
Trwa Wczytywanie