Call of Juarez: The Cartel - zobacz, jak można połączyć rywalizację ze współpracą. Jest oficjalna data premiery

Patryk Purczyński
2011/06/17 11:05

Kooperacja? Teraz to już standard. Konkurencja? Na tym opierają się gry od zarania multiplayera. Techland przygotowuje dla nas coś nowego - "ko-rywalizacja". Jak to działa w praktyce? Zobaczcie trailer.

Call of Juarez: The Cartel - zobacz, jak można połączyć rywalizację ze współpracą. Jest oficjalna data premiery

Od dawna wiadomo, że jednym z podstawowych trybów zabawy w Call of Juarez: The Cartel będzie trzyosobowa kooperacja. Techland sformował na tę okazję tercet bohaterów (Ben McCall, Eddie Guerra, Kim Evans), którzy ruszają do Meksyku, by uporać się z kartelami narkotykowymi. Okazuje się jednak, że wspomniana trójka nie będzie jedynie współpracować.

Techland planuje bowiem wdrożyć tryb co-opetition (pol. ko-rywalizacja), łączący w sobie elementy współpracy i rywalizacji. Choć wszystkim bohaterom przyświeca ten sam cel, to jednak w trakcie rozgrywki pojawiają się zadania, za których wykonanie przysługuje dodatkowa premia. Ma to na celu zaostrzenie konkurencji między graczami. Wiele wyjaśnia poniższy trailer.

GramTV przedstawia:

Trailer ujawnia ponadto nową datę premiery Call of Juarez: The Cartel. Gra ma od teraz wyznaczony termin wydania na 21 lipca (PC, PS3, X360).

Komentarze
11
Usunięty
Usunięty
17/06/2011 18:07
Dnia 17.06.2011 o 17:45, StNimrod napisał:

yyy... czyli każdy będzie każdego śledził żeby nikt nic nie ukradł albo każdy będzie kradł i pozwalał na to innym. Trochę mi zaleciało Left 4 Dead 2... hmm, to dobrze?

L4D2? A co tam było do kradzenia?Edit: Ach, sory, nie skojarzyłem że chodzi Ci bardziej o trzymanie się w grupie...A mi klimat GTA:SA zaśmierdział. A to BARDZO źle.

Usunięty
Usunięty
17/06/2011 17:45

yyy... czyli każdy będzie każdego śledził żeby nikt nic nie ukradł albo każdy będzie kradł i pozwalał na to innym.Trochę mi zaleciało Left 4 Dead 2... hmm, to dobrze?

Usunięty
Usunięty
17/06/2011 14:08

Kradziez ok, ale 5 headshotow? Co to za rywalizacja?
Trwa Wczytywanie