Premierowy zwiastun Crysis 2 ocieka klimatem

Adam "Harpen" Berlik
2011/03/22 13:08

Klimat zawdzięczamy świetnemu montażowi oraz muzyce - w tle słyszymy utwór New York, New York w wykonaniu Bobby'ego Raya Simmonsa. Crysis 2 jest już dostępny w sklepie gram.pl.

Premierowy zwiastun Crysis 2 ocieka klimatem

Crysis 2 w końcu trafił na sklepowe półki. Z okazji premiery tej produkcji firma Electronic Arts przygotowała zwiastun, który prezentuje najważniejsze cechy gry - Nowy Jork zdewastowany przez obcych, działanie Nanoskafandra, jak również wysokiej jakości oprawę graficzna generowaną przez najnowszą wersję technologii CryEngine.

GramTV przedstawia:

Crysis 2 został wydany w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej na wszystkie platformy docelowe. Posiadacze konsol PlayStation 3 oraz komputerów osobistych mogą wybrać polskie lub angielskie głosy postaci - właściciele edycji na Xboksa 360 zostali pozbawieni takiej możliwości i muszą zadowolić się jedynie dubbingiem z udziałem Piotra Machalicy, Krzysztofa Stelmaszyka, Bartosza "Fisza" Waglewskiego oraz Michała Milowicza.

  • Zamów Crysis 2 – Edycja Limitowana na PC za 129,90 zł
  • Zamów Crysis 2 – Edycja Limitowana na X360 za 199,90 zł
  • Zamów Crysis 2 – Edycja Limitowana na PS3 za 199,90 zł
  • Zamów Crysis 2 – Nano Edition na PC za 419,90 zł
  • Zamów Crysis 2 – Nano Edition na X360 za 499,90 zł
  • Zamów Crysis 2 – Nano Edition na PS3 za 499,90 zł
Komentarze
61
Usunięty
Usunięty
23/03/2011 18:43

http://www.youtube.com/watch?v=uUXlCH1stNc&feature=player_embeddedWidzieliście to ? haha ;] .

Usunięty
Usunięty
23/03/2011 00:56
Dnia 22.03.2011 o 19:46, Stoprocentsk8 napisał:

Krytykujecie trailer przez wykorzystanie w nim utworu rapowego, co za lamusy. Wg mnie ten kawalek nadal temu zwiastunowi zycie, fajny charakter i nawiazanie do Nowego Jorku (amerykanski rap z wykorzystaniem wersow o Nowym Jorku). Poza tym prawdziwy rap nie ogranicza sie do jak tu jakis hejter napisal "madafaka"!!!

A według mnie zepsuł cały trailer. Wygląda to strasznie badziewnie i tandetnie, zwłaszcza przez ten ubogi kawałek wrzucony tylko dlatego, że ktoś w siedzibie wydawcy pomyślał "ej robimy grę w Nowym Jorku, to wrzućmy coś w czym występuje "New York", najlepiej żeby się kojarzyło z MTV!"Dla mnie ta piosenka jest strasznie słaba, choć ogólnie z rapu to ledwo co da się strawić.Klimat (w rozumieniu "The Klimat", bo jak ktoś się uprze to wszystko ma klimat, przykładowo ten trailer wręcz ocieka klimatem wybitnej tandety...), to ma intro do World of Warcraft, zakończenie Portala, rozmowa z Coaxmetalem w Planescape: Torment, czy trailer TESV:Skyrim.

Usunięty
Usunięty
22/03/2011 23:18

Zobaczyłem tera tą wiadomość i szlak mnie trafia jak ktoś pisze o Frostbite 2, jeżeli ten silnik razem z grą jeszcze nie wszedł na rynek. Poza tym na jakiej podstawie oceniacie Crysis''a jeśli nie graliście w niego. Przy okazji zapowiedź bardzo mi się podoba ;P a tym BF3 nie jarałbym się pół roku przed premierą ;/
Trwa Wczytywanie