Informacje

Demo Mortal Kombat już na PlayStation Network! Przygotuj się do Mistrzostw Polski!

0 Cenega Poland

Zagraj i przygotuj się na Mistrzostwa Polski!

Demo Mortal Kombat już na PlayStation Network! Przygotuj się do Mistrzostw Polski! - obrazek 1

17.03.2011, Warszawa – Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że wersja demonstracyjna długo oczekiwanej bijatyki Mortal Kombat jest już dostępna w usłudze PlayStation Network. W ręce graczy oddanych zostanie czterech kultowych wojowników: Scorpion, Sub-Zero, Mileena oraz Johnny Cage. Demo umożliwi walkę na dwóch najbardziej znanych w grze arenach – Living Forest i The Pit. Wersja demonstracyjna Mortal Kombat oferuje drabinkowy system walk, w trybie dla jednego lub dwóch graczy. Demo gry pojawi się w usłudze Xbox Live przeznaczonej dla konsol Xbox 360 w późniejszym terminie.

Możliwość przetestowania gry przed premierą jest również o tyle istotna, że zaplanowane na 26 marca Mistrzostwa Polski Mortal Kombat odbędą się właśnie na tej wersji demonstracyjnej gry. Przypomnijmy, że dla najlepszych uczestników turnieju przewidziane są nagrody, a Mistrz Polski będzie reprezentował nasz kraj na europejskich finałach w Anglii! Szczegóły dotyczące Mistrzostw Polskich dostępne są na stronie mortalkombat.ppe.pl.

Demo Mortal Kombat już na PlayStation Network! Przygotuj się do Mistrzostw Polski! - obrazek 2

Najnowsza część legendarnej serii bijatyk powraca do korzeni w najbardziej brutalnym stylu. Gra ponownie kierowana jest do dorosłego gracza kusząc klasycznym stylem walki 2D oraz nowymi funkcjami rozgrywki, walką zespołową (tag team) czy rozgrywką arcade online i offline. Gracze będą mogli przebierać w bogatej gamie możliwych do wyboru kultowych zawodników i wyzywać na pojedynek swych przyjaciół w tradycyjnym trybie 1 na 1, jak i wielu nowych formach rozgrywki. Gracze na PlayStation 3 będą mogli wcielić się, jak i przeciwstawić zniesławionemu bogowi wojny, wojownikowi Kratosowi oraz skorzystać z gry w stereoskopowym 3D. Mortal Kombat trafi do sklepów 22 kwietnia na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Gra tworzona jest przez studio NetherRealm, prowadzone przez twórcę i dyrektora kreatywnego tytułu Mortal Kombat, Eda Boona.

Najnowsze
Lubisz nas?