Informacje

VGA 2010: Nowy zwiastun Batman: Arkham City

4

Zgodnie z oczekiwaniami podczas gali VGA 2010 zaprezentowano pełnoprawny trailer kontynuacji Batman: Arkham Asylum zatytułowanej Batman: Arkham City. Zachęcamy do obejrzenia - zwiastun jest straszny.

Najnowszy zwiastun z Batman: Arkham City prezentuje kolejnego oponenta głównego bohatera. Na jego drodze stanie także m.in. profesor Hugo Strange.

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami w sieci pojawił się nieco ponad półminutowy teaser Batman: Arkham City - wówczas podano do wiadomości, że kolejny materiał wideo z tej produkcji ukaże się właśnie na VGA.

Batman: Arkham City zadebiutuje na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3 w przyszłym roku.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Wojman

Batman: Arkham City to jedna z bardzo niewielu gier, na ktore czekam z wielka niecierpliwoscia. Nawet w stosunku do Wiedzmina 2 (ktorego zamowilem Edycje Kolekcjonerke) mam nastawienie, ze bedzie kiedy bedzie. A Batmana po prostu doczekac sie nie moge. A trailer bardzo fajny.

Odpowiedz
G knopfler

Chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie gra przyszłego roku. Trailer spoko, gra mam nadzieję wybitna jak jedynka :P.

Odpowiedz
Shinigami

Pierwsza część mierzyła wysoko, Arkham City musi stanąć na wysokości zadania - fani spodziewają się czegoś podobnego, ba nawet lepszego. Pozostaje nam czekać na pierwszy gameplay.

Renderowane filmy są ładne, ale to nie wszystko ;)

Odpowiedz
G Robhaal

Trzyma klimat :D Naprawdę bardzo fajny zwiastun, który tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że na tą grę warto czekać!

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?