News

Wideo tygodnia #82, czyli co warto oglądać. Oddaj głos na swojego faworyta!

Adam Berlik, 20.11.2010 10:30 0

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu wideo tygodnia. Tradycyjnie przedstawiamy dwóch laureatów (wybieracie Wy, wybieramy my), a także zupełnie nowych kandydatów.

Wybór Gramowiczów: Nie da się ukryć, że w minionym tygodniu premierowy zwiastun Assassin’s Creed: Brotherhood zdeklasował rywali, zbierając 70 procent wszystkich głosów. Drugie miejsce zajął nowy gameplay trailer z Mafia II: Joe’s Adventures (12 procent), a trzecie trailer z L.A. Noire od Rockstar Games (11 procent). Na dalszych pozycjach znalazły się takie produkcje, jak The Cursed Crusade (5 procent), premierowy zwiastun z pecetowego Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 (2 procent) oraz Moto GP 10/11, na które, co ciekawe, nikt nie oddał swojego głosu.

Wybór redakcji (argumentacja by Harpen): Mimo iż mam świadomość, że 2K Games wspólnie z 2K Czech pocięło Mafię II na kawałki, które są oferowane jako DLC, to z niecierpliwością oczekuję wtorkowej premiery Joe’s Adventures. Mam nadzieję, że ów dodatek, w odróżnieniu od The Betrayal of Jimmy i Jimmy’s Vendetta zapewni kilka godzin rozgrywki na wysokim poziomie. Najnowszy gameplay trailer daje do zrozumienia, że produkcja ta rozbuduje wątek fabularny, a właściwie wyjaśni, w ciekawy sposób, co się działo w Empire Bay pod nieobecność Vito Scaletty, a jednocześnie nie zabraknie w niej charyzmatycznego bohatera, absorbujących misji, czyli tego, z czego słynie podstawowa wersja gry.

Prezentacja zwycięzców

Wybór Gramowiczów: Assassin's Creed: Brotherhood - trailer (premierowy)

Prezentacja zwycięzców

Wybór redakcji: Mafia II: Joe's Adventures - gameplay trailer

Poniżej znajdziecie listę nowych kandydatów do tytułu wideo tygodnia, których wybraliśmy spośród wszystkich nowych zwiastunów, jakie pojawiły się na gram.pl w ubiegłym tygodniu. Zasady są proste - jeden głos do dyspozycji, sześciu kandydatów - wygrywa ten, który zbierze największą ilość głosów, otrzymując tym samym okolicznościowy medal. Zachęcamy zatem do zapoznania się z kolejnym zestawieniem chętnych do sięgnięcia po to wyróżnienie i wyrażania poparcia dla swoich faworytów.

najnowsze