Informacje

LEGO Star Wars III: The Clone Wars z datą premiery

11

W ostatnim czasie mamy do czynienia z wysypem informacji na temat dat premier rozmaitych produkcji. Tym razem padło na LEGO Star Wars III: The Clone Wars.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars, czyli najnowsza, trzecia już odsłona cyklu przygodowych gier akcji, osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen zbudowanym z klocków LEGO, zostanie wydana na europejskim rynku 18 lutego przyszłego roku – poinformował wydawca tej produkcji, koncern Activision.

Lego Star Wars III: The Clone Wars - obrazek 1
Lego Star Wars III: The Clone Wars

The Clone Wars, czyli podtytuł LEGO Star Wars III, jednoznacznie daje do zrozumienia, że fabuła powstaje w oparciu o serial animowany Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. W niniejszej produkcji weźmiemy udział w konflikcie pomiędzy Republiką a siłami separatystów. Do dyspozycji użytkowników zostanie oddana możliwość wcielenia się w kilkunastu różnych bohaterów. Oczywiście esencję rozgrywki będzie stanowić walka przy użyciu miecza świetlnego.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars zmierza na pecety oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Portable, Wii oraz DS-a. W chwili obecnej żaden z rodzimych dystrybutorów nie zainteresował się wprowadzeniem tego tytułu na polski rynek. Najprawdopodobniej gra znajdzie się w planie wydawniczym Cenegi.

11 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Rizzan

Znowu Clone Wars? No ileż można...

Odpowiedz
G Madoc

Lego Star Wars to moim zdaniem najlepsze tytuły z tej serii, głównie przez granie Jedi. Czekam.

Odpowiedz
G Bukcio

No zajebiście że Clone Wars serial jest super... tylko czemu to sie nazywa Lego Star Wars III?! Wszyscy wiedzą że to trochę nie ma sensu jeśli mówimy o całej sadze a większość osób będzie to kojarzyła właśnie z tą sagą... eh mogli to jakoś inaczej rozkminić... eh no ale powodzenia życzę tej grze zapewne odniesie sukces jak wiele już gier serii lego ;)

Odpowiedz
G Demagol

Oglądałem dzisiaj webdoc i szykuje się naprawdę solidny sequel. Dwójka była genialna, pozostałe części już mniej, a Indiana Jones mnie bardzo zawiodło, dlatego też TT ma wysoko postawioną poprzeczkę. Magnesem przyciągającym mnie do dwójki było oparcie gry na Oryginalnej Trylogii, tutaj czymś takim są spore zmiany w gameplayu, mam nadzieję, że wszystko będzie działać jak należy, a gra okaże się mocnym tytułem z tych zapowiedzianych na 2011.

Odpowiedz
G Vojtas

> Indiana Jones mnie bardzo zawiodło,
Dlaczego?

Odpowiedz
G Demagol

Wiesz, klimat świetny, grafika świetna, muzyka - no przepraszam bardzo, ale całość była po prostu nudna. Miała przebłyski, ale poza niektórymi fragmentami i przyjemną łamigłówką pamięciową całość była nieciekawa, z masą zagadek wrzuconych dla samego ich dodania i kilkoma frustrującymi momentami. W gruncie rzeczy to żałuję, że poprosiłem o tę grę pod Choinkę ;_;. [PS. X-Wing: Alliance też o wiele lepszy nie był, był tylko dobry, a po pierwszym X-Wingu spodziewałem się czegoś naprawdę mocnego]

Odpowiedz
G Vojtas

> X-Wing: Alliance też o wiele lepszy nie był, był tylko dobry, a po
> pierwszym X-Wingu spodziewałem się czegoś naprawdę mocnego]
XWA był świetny, mam nadal oryginałkę w tekturowym pudełku.

Odpowiedz
G Demagol

> XWA był świetny, mam nadal oryginałkę w tekturowym pudełku.
A ja też mam, ale repacki z czyszczenia magazynów. No cóż. Gra jest bardzo dobra, gdyby brat cioteczny miał joystick, a nie joypad, to pewnie byłaby to pieniężna rozrywka multiplayerowa, ale generalnie to klimat i wykonanie kokpitów stoi na o wiele niższym poziomie niż w pierwszym X-Wingu, który bardziej mi się zresztą podoba od skądinąd i tak świetnego TIE Fightera. Ale patent z mission generatorem jest świetny.

Odpowiedz
G Vojtas

> A ja też mam, ale repacki z czyszczenia magazynów. No cóż. Gra jest bardzo dobra, gdyby
> brat cioteczny miał joystick, a nie joypad, to pewnie byłaby to pieniężna rozrywka multiplayerowa,
> ale generalnie to klimat i wykonanie kokpitów stoi na o wiele niższym poziomie
Od czego modów tona? Łącznie z odświeżonymi teksturami... Co zaś się tyczy klimatu - moim zdaniem nie ustępuje klimatem XW.

Odpowiedz
G Demagol

Wiem o modach, sam używałem, ale raz: to dużo ściągania i instalowania, dwa: oceniam to, co już jest w grze, a celownik i fioletowe panele informacji na HUD-zie to po prostu porażka. Czemu nie mogli zostawić stylu z poprzednich części?

Odpowiedz
G Vojtas

> Wiem o modach, sam używałem, ale raz: to dużo ściągania i instalowania, dwa: oceniam
> to, co już jest w grze, a celownik i fioletowe panele informacji na HUD-zie to po prostu
> porażka.
Kolor o ile wiem, można zmienić.> Czemu nie mogli zostawić stylu z poprzednich części?
pewnie za dużo informacji chcieli wyświetlić. Ich pytaj. Mnie to nie przeszkadza, bo nie gram bez modów.

Odpowiedz