GoldenEye na Xboksa 360 i PlayStation 3?

Michał Ostasz
2010/09/14 12:05
0
0

GoldenEye 007, które jeszcze w tym roku ukaże się wyłącznie na Wii, to remake niezapomnianego klasyka z Nintendo 64. Czy możemy liczyć na konwersję tego tytułu na inne, mocniejsze platformy?

GoldenEye na Xboksa 360 i PlayStation 3?

Julian Widdows z Activision (wydawca gry) powiedziała, że nie jest to wykluczone.

Mamy nadzieję, że każdy kto chcę zagrać w ten tytuł zrobi to jeszcze w tym roku. W GoldenEye 007 włożyliśmy naprawdę dużo serca (...). Nie ma co ukrywać, że gra powstawała z myślą o Wii.

Po chwili Widdows dodaje:

GramTV przedstawia:

Ale nigdy nie mów nigdy. Kto wie? Wielcy wydawcy robią różne rzeczy, prawda? Na tę chwilę pozostajemy przy Wii i mamy nadzieję, że ludzie doświadczą GoldenEye właśnie na sprzęcie Nintendo. Nie projektowaliśmy tej gry pod kątem PlayStation i Xboksa 360.

Słowa "nigdy nie mów nigdy" to dla wielu (w tym mnie) iskierka nadziei na to, że nowe GoldenEye 007 nie pozostanie grą eksluzywną dla Wii. Poniżej znajdziecie trailer tej produkcji. Przyznajcie sami, że warto byłoby zagrać w to w rozdzielczości Full HD na wielkim telewizorze.

Premiera GoldenEye na Nintedo Wii już 2 listopada bieżącego roku. Trzymamy rękę na pulsie w sprawie ewentualnej konwersji tego tytułu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!