Informacje

Producent MGS: Rising obawia się reakcji ludzi na tę grę

8 Michał Ostasz

Bynajmniej nie chodzi o antyreklamę. Shigenobu Matsuyama, producent Metal Gear Solid: Rising, ma nadzieję, że gracze nie podejdą do tej gry tak, jak do nowej części GTA.

Pamiętacie pierwszy trailer tego tytułu? Pokazano na nim, że główny bohater przy pomocy katany będzie mógł rozcinać wrogów na najrozmaitsze sposoby. Zresztą zobaczcie sami:

To, co jest szokujące to gra typu Grand Theft Auto - powiedział Matsuyama w wywiadzie dla serwisu Eurogamer.

Nigdy nie zdawałem sobie sprawy z tego jak wielką swobodę oferują takie tytuły - możesz pójść gdziekolwiek i zrobić co zechcesz. To naprawdę sprawia masę radości, ale równocześnie boisz się tego, co ludzie mogą wymyślić i jaka będzie ich późniejsza reakcja. Kiedy zobaczyłem tę grę, pomyślałem że na jej twórcy naprawdę dużo ryzykują.

Pracując nad Rising, w którym umożliwimy, dosłownie, krojenie ludzi na kawałki zawsze będę miał w głowie serię GTA, a ogarniać mnie będzie to dziwne uczucie...

Przypomnijmy, że powstający właśnie Metal Gear Solid: Rising to prequel Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Gra ukaże się w przyszłym roku na PlayStation 3, Xboksie 360 i PC

8 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
34all

a tak dokładnie to czego się on boi ? wyciętego penisa na ścianie? wyciętego penisa z człowieka ? hello ?

Odpowiedz
G Czaroxxx

Lol wyciąć w człowieku penisa... Dobre, będę musiał to zrobić.

Odpowiedz
Snake08

Jeśli będzie obsługa Move i kilka fajnych, dodatkowych trybów gry, to ta gra będzie hitem jak cholera...
A multi? Wyobraźcie sobie tylko te pojedynki rodem z filmów o Shao-Lin.

Odpowiedz
G Abe83

Fajnie. Fruwających flaków i tryskającej juchy nigdy za wiele. Ale o co producentowi chodzi? Zrozumiał ktoś jego pokrętną gadkę?

Odpowiedz
G sirufok1987

To będzie także na PC? W takim razie już odkładam na nią pieniądze - uwielbiam takie siekanki...:)

Odpowiedz
Sejo1

Sam detal cięcia naprawdę boski, szczegółowość i w ogóle, ale ta gra to będzie chyba bardziej po stronie "masakra 8: CUT'n'CUTTING" niż stary dobry MGS. Gry nie skreślam, poczekam i zobaczę;).

Odpowiedz
Phobos_s

> To będzie także na PC? W takim razie już odkładam na nią pieniądze - uwielbiam takie
> siekanki...:)
Tak, w końcu jakiś MGS na PC :) Od MGS 2 Sons of Liberty sprzed prawie 10 lat żaden MGS nie był obecny na poczciwym piecyku.Szkoda tylko, że w sumie niewiele ma to wspólnego ze Stealth Action które zawsze było wizytówką serii.Ale pociachać też może być miło :)

Odpowiedz
G imike

Powiedział, że się boi bo dzięki temu ma skuteczniejszą darmową reklamę niż gdyby powiedział, że wszystko idzie świetnie i jest absolutnie spokojny o wrażenie jakie zrobi gra.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?