News

Ujawniono ograniczenie poziomów w Guild Wars 2

Grzegorz Bonter, 30.07.2010 18:49 1

Wiemy już, ile będzie wynosiła maksymalna liczba poziomów, jakie gracze Guild Wars 2 będą mogli zdobyć na danej postaci. Limit zwiększono kilkakrotnie względem GW1.

Pierwszy Guild Wars miał zaskakująco niski maksymalny poziom postaci. Te 20 "leveli" zdobywało się praktycznie w jeden, dwa dni (zwłaszcza w Factions i Nightfall). Pod znakiem zapytania stała dotychczas maksymalna liczba poziomów, jakie gracze będą mogli "wykoksić" w Guild Wars 2. Teraz znamy już odpowiedź na to pytanie.

Jak ujawniło studio ArenaNet, Guild Wars 2 będzie opierało się na 80-levelowym systemie. Co najważniejsze, 4-krotne zwiększenie dotychczasowego ograniczenia nie spowoduje, że gracze nagle będą zmuszeni do grindowania swoich postaci. Choć poziomów jest 80, to każdy z nich zdobywa się mniej więcej w takim samym odstępie czasu. Jak wiadomo, w pozostałych MMO krzywa czasu potrzebnego na zdobycie kolejnych poziomów rośnie i to bardzo szybko. Ucieka czas, ucieka życie. A my dalej bijemy dziki w lesie. Mamy nadzieję, że w GW2 faktycznie nas to ominie.

najnowsze