Wirtualny Bond atakuje: intro z Blood Stone; GoldenEye także na innych platformach?

Adam Bednarek
2010/07/23 17:11
0
0

W Sieci pojawiło się intro z James Bond: Blood Stone, a także plotka o tym, że GoldenEye ma być tylko chwilowym exclusivem na Wii.

Wirtualny Bond atakuje: intro z Blood Stone; GoldenEye także na innych platformach?

Ostatnimi czasy Bonda na próżno szukać w kinie, więc nic dziwnego, że agent 007 przerzucił się na gry. Na targach Comic - Con w San Diego zaprezentowano intro z niedawno zapowiedzianego Blood Stone. W roli głównej: śpiewająca dziewczyna wirtualnego Craiga, Joss Stone:

Podoba się? Więcej o Blood Stone w tym miejscu.

GramTV przedstawia:

A co z GoldenEye? Oficjalnie - tylko na Wii, ale posiadacze pecetów, Playstation 3 czy Xboksa 360 pewnie z chęcią przywitaliby klasyk z Nintendo 64 na swoich platformach. Okazuje się, że są na to szanse. Producent gry, Jullian Widdows, twierdzi, że GoldenEye spowoduje, że gracze zainteresują się Wii oraz dodaje, że maszyna Nintendo to jedyna platforma, na której będzie można w 2010 roku zagrać w GoldenEye...

Bez powodu Widdows o tym 2010 chyba by nie wspominał. Przypadek czy też może Activision puszcza oczko w kierunku graczy? Cóż, "poważne" gry przeważnie nie sprawdzają się na Wii, więc być może studio postąpi podobnie jak EA w przypadku Dead Space Extraction. Co byście powiedzieli na pakiet Blood Stone + GoldenEye?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!