Quantum Theory z nową datą premiery

Patryk Purczyński
2010/07/22 21:15
0
0

Właściciele Xboksa 360 i PS3 nareszcie doczekali się wieści na temat terminu wydania Quantum Theory. Produkcja Tecmo Koei do Europy zawita przed pojawieniem się w Japonii.

Quantum Theory, gra akcji utrzymana w klimatach sci-fi, zadebiutuje 24 września w Europie - podała firma Tecmo Koei. Informacja ta była przez graczy wypatrujących tej produkcji oczekiwana od dawna. O terminie wydania pisaliśmy już co prawda ponad pół roku temu, jednak od tamtego czasu, jak nietrudno się domyślić, wiele się zmieniło. Wówczas informowaliśmy, że tytuł ten pojawi się w Japonii 25 marca (o terminach dla Ameryki Północnej i Europy nie było wówczas mowy). Quantum Theory z nową datą premiery

Nic jednak z tego nie wyszło. Skoro natomiast o Japonii mowa, warto odnotować pewną rzecz. W Kraju Kwitnącej Wiśni Quantum Theory zadebiutuje tydzień później, niż na Starym Kontynencie - 30 września. Sytuacja, w której japońska firma nobilituje Europejczyków rychlejszą premierą na ich terytorium, niż we własnej ojczyźnie, należy do rzadkości. W przypadku QT taką rzadkość mamy okazję zaobserwować.

Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronę gry. Produkowana jest ona z myślą o konsolach: Xboksie 360 i PS3.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!