Amerykańska premiera gry Transformers: Wojna o Cybetron

Adam "Harpen" Berlik
2010/06/22 13:33
0
0

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią firmy Activision, dzisiaj ma miejsce premiera gry Transformers: Wojna o Cybertron w Ameryce Północnej. Tytuł ten przygotowano z myślą o posiadaczach komputerów osobistych i konsol Xbox 360, PlayStation 3, Wii oraz DS-a.

Transformers: Wojna o Cybertron to najnowsza odsłona cyklu trzecioosobowych gier akcji, opowiadająca o losach tytułowych robotów. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z produkcją, która powstała na kanwie filmu pod tym samym tytułem. Już przy oficjalnej zapowiedzi ujawniono, że jest to prequel obrazów kinowych. Nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać na recenzje z nadzieją, że Transformers: Wojna o Cybertron okaże się lepszy od poprzedników.

Transformers: Wojna o Cybertron w trybie dla pojedynczego gracza pozwala na rozegranie dwóch kampanii. Opowiadamy się kolejno po stronie Autobotów, którzy mają zamiar uratować swoją ojczystą planetę (tytułowe Cybertron) i Deceptikonów chcących zapanować nad światem. Dla entuzjastów rozgrywki wieloosobowej przygotowano możliwość zabawy w wariancie Team Deathmatch, jak również drużynową kooperacje. Posiadacze konsoli Xbox 360 mogą wypróbować wersję demo gry, która dostępna jest w usłudze Xbox Live Marketplace.

GramTV przedstawia:

Transformers: Wojna o Cybertron ukaże się w polskich sklepach w najbliższy piątek. Grę można zamawiać w sklepie gram.pl:

  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron na PC
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron na X360
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron na PS3
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron - Autoboty na NDS
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron - Decepticony na NDS
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!